Категорія:

Акціонери віртуального стартапу Вишня Борія знайомляться в реалі (відео)

У неділю 28 вересня в Києві відбулася нарада ініціативної групи з підготовки першого зібрання акціонерів стартапу Вишня Борія.

140928-zbory-6.jpg

Зустріч акціонерів стартапу Вишня Борія у Києві 28 вересня 2014
Зустріч акціонерів стартапу Вишня Борія у Києві 28 вересня 2014

Кількість акціонерів стартапу Вишня Борія уже перевищила сто осіб, тож «віртуальна сотня» засновників нового світу зацікавлена у нових формах спілкування. Йдеться про розробку інструментарію для дистанційної групової роботи, а також про знайомства в реальному житті.  

Вступну доповідь виголосив засновник стартапу і головний редактор сайту світоглядних новин «Народний Оглядач» Ігор Каганець.  

В обговоренні доповіді взяли участь усі присутні члени ініціативної групи.

Після майже двогодинного спілкування домовилися про таке:

1. Для прискорення програмування взяти на постійну роботу в наш стартап професійного програміста, спроможного організувати власну Школу програмування. Для цього треба збільшити обсяг щомісячних інвестицій до 15 тисяч гривень (приблизно 1000 доларів США).

2. Для збільшення розмірів інвестування активізувати роботу з наявними і потенційними інвесторами, для чого започаткувати періодичні збори акціонерів.

3. Активніше займатися популяризацією напрацювань стартапу, оскільки навіть акціонери не завжди знають про діючі сервіси і можливості Народного Оглядача.  

Творимо! 

Гравець: 
Миро Продум

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка