Важливість: 
2

Спецтема:

"Агент впливу" Путіна... СБУ зірвала спецоперацію Кремля!

Момент Істини! СБУ виявила і припинила злочинну діяльність "агента впливу" Надії Савченко та спільників.


У п'ятницю, 23 березня, в Шевченківський райсуд Києва надійшло клопотання про обрання запобіжного заходу народному депутату Надії Савченко у вигляді арешту.

Як уточнили в прес-службі суду, Савченко підозрюють у скоєнні злочинів за ч.1 ст.109, ч.1 ст.14, ч.2 ст.28, ч.1 ст.109, ч.1.ст.14, ч.2 ст.28, ст.112, ч.1 ст.14, ч.3 ст.258, ч.1 ст.258-3 та ч.2 ст.28, ч.1 ст.263.

Час початку розгляду клопотання поки не повідомляється.

Раніше Верховна Рада підтримала зняття недоторканості з народного депутата Надії Савченко, а також дала добро на її арешт і затримання.

Після цього слідчий СБУ затримав народного депутата Надії Савченко. Вона в супроводі слідчих і журналістів пішла в сторону ізолятора СБУ в Аскольдовому провулку.


Савченко інкримінують взаємодію із ватажками бойовиків, змову із Володимиром Рубаном, який уже під арештом, та підготовку теракту у Верховній Раді. Його метою, за версією Генпрокуратури, було фізичне знищення керівництва держави та захоплення влади.

Савченко визнала, що причетна до вивезення зброї з окупованих територій та розмов про організацію терактів. Але назвала це власною спецоперацією.


Нагадаємо, 15 березня генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що народний депутат Надія Савченко готувала теракт в будівлі Верховної Ради.

За його словами, під час атаки Савченко планувала використовувати гранати, міномет і автомати, щоб знищити спочатку ложу і купол Верховної Ради, а потім "автоматами добивати тих, хто виживе".

Також їй інкримінують взаємодію з ватажками бойовиків і змову з Володимиром Рубаном, який вже перебуває під арештом.


Генпрокуратура оприлюднила відео, яке доводить причетність народного депутата Надії Савченко до планування теракту: 

 

https://www.youtube.com/watch?v=5ZNbUYj2tCM


ЧОМУ ЦЕ СТАЛОСЯ!? І ХТО ВИНЕН!?

На ці запитання відповідає Павло Казарін, ведучий телеканалу ICTV, оглядач Крим:

"Наші емоції подарували Савченко статус і рейтинг. І це хороший урок

Половина фейсбуку тролить Тимошенко – за те, що зробила Савченко депутатом. Друга половина полоще Порошенка – за те, що вручив їй звання «героя». Але насправді героєм і депутатом Надію Савченко зробили ми самі.

Зокрема і я. Три роки тому я теж переживав за долю цієї дівчини. Символізм цієї історії зашкалював – їй складно було не піддатися. Я піддався.

Втім, не тільки я. Репутаційний капітал у Надії Савченко був такий великий, що пригорнутися до джерела намагалися всі. Батьківщина привласнювала собі рейтинг Савченко у виборчій битві за парламент. А Банкова приватизувала її капітал, виписуючи вищу державну нагороду.

Але це все було б неможливо без нас. Саме наше захоплення українською військовою змушувало політиків розігрувати цю карту. Наші емоції подарували Савченко статус і рейтинг. І це хороший урок.

У 2014-му нам всім дуже потрібні були кумири. Соціальні мережі створювали халіфів на годину. У наші вікна можливостей здатний був пролізти хто завгодно. Реальність навколо нас надто вже нагадувала епос – і цьому епосу потрібні були герої.

Нас підвела звичка узагальнювати. Пройшов через фронт? Побував у полоні? Волонтерив? Ось, тримай презумпцію невинуватості і веди нас у світле майбутнє.

Ми часто говоримо про те, що Савченко завербували. Що вона – проект чужих спецслужб. Але навіть якщо залишити цю версію поза дужками – залишається головне. Надія Савченко – це приклад того, на що здатна бойовита кухарка, яка прорвалася у владу.

Вона не піднімалася соціальними сходами. Тими самими, що дарують досвід, знання і уявлення про те, як працює система. Савченко – це продукт соціального ескалатора. На нижню сходинку якого вона ступила в камуфляжі і в ньому ж зійшла в самому кінці.

І виявилося, що бути «представником нижчих верств населення» абсолютно не означає «бути корисним у владі». Що депутатство і політика вимагають елементарних знань про те, як влаштована держава. А якщо ти неосвічений і дурний, то ніяка щирість і енергійність не зроблять з тебе месію.

Ми звикли міряти людей пережитим. Але виявилося, що фронтовий досвід не робить зі свого володаря Рональда Рейгана і Лі Куан Ю. А вся твоя пасіонарність і бойовитість лише дозволяють тобі зробити більшу кількість помилок за одиницю часу.

Ні, це не означає, що ми не повинні боротися за тих, хто в полоні. Ні, це не означає, що ми повинні не цінувати ветеранів. Це означає лише те, що універсального досвіду не буває. Хороша людина – не професія. Точно так само, як і відважна, самовіддана або просто яка не надокучила.

З усіх заповідей наші люди найрідше дотримуються другої".



Наші інтереси: 

Підривна робота російських спецслужб проти України продовжується! Будемо пильними!

Гравець: 
Володимир Федько

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка