Зображення користувача Володимир Федько.
Володимир Федько

Аферисти-кліматологи вивели на демонстрацію школярів Брюсселя

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Міжнародна мафія, яка спекулює на "глобальному потеплінні", вивела на демонстрацію 35 тисяч школярів.

Тисячі бельгійських школярів пропустили заняття в четвер, натомість вийшли на вулиці Брюсселя протестувати проти глобального потепління і забруднення довкілля. Вони оголосили, що будуть пропускати школу раз на тиждень, поки уряд не вживе заходів, повідомляє Reuters.

Учні зібралися навколо Європарламенту, стукаючи у барабани і тримаючи плакати з екологічними слоганами.

За словами поліції, кількість учасників акції перевищила 35 000 чоловік, що стало найбільшим протестом дітей, який коли-небудь проводився у Брюсселі.

 

«Якщо ми будемо пропускати школу кожен четвер, «великі люди» в нашій країні і в світі побачать, що це дійсно проблема», – каже учень середньої школи Джоппі Метіс.

«Динозаври думали, що у них теж є час», «Невже гроші більш важливі, ніж наше майбутнє», «У 2019-му Титанік би не потонув», «Школа – це добре, але клімат – краще», – вправляються школярі у влучності своїх банерів.

«Ваша система гірша за мій музичний слух», – скептично заявляє один з плакатів.

 

Нові демонстрації – цього разу за участю дорослих – намічені на неділю.

Широкі протести почалися по всій Бельгії 2 грудня, коли більше 65 000 демонстрантів закликали лідерів Бельгії та Європи змінити свою кліматичну політику відповідно до цілей, встановлених Паризькою угодою в 2015 році.Після протестів "жовтих жилетів" у Франції, виникає обгрунтована підозра, що за демонстраціями в Бельгії стоїть та ж сама керуюча і спрямовуюча сила - агентура Москви!


Наші інтереси: 

Знати правду про аферу "глобальне потепління"!

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Пандемія!

Політична зоологія: психопати і соціопати в ситуації глобальної кризи ­– повстання мавп (+аудіо)

«Психопати можуть імітувати почуття, проте єдиним реальним почуттям, яке вони мають, є своєрідний голод, який хижак відчуває щодо своєї майбутньої здобичі. Коротко кажучи, психопат є хижаком людства».

Коментарі

Зображення користувача Ія Подолянка.

"Працюють" ліваки.(вони діти диявола).Підштовхують правих до роботи.

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Таємниця Полішінеля:

серед французьких "жовтих жилєтів" -
колаборанти Москви - факти і прізвища з різних джерел

https://france3-regions.francetvinfo.fr/paris-ile-de-france/paris/anciens-miliciens-pro-russes-ukraine-presents-service-ordre-gilets-jaunes-1609961.html

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Володимир Федько.

Кремль кидає в бій всі запаси "корисних ідіотів", які накопичив у країнах Заходу. І це добре - спецслужби зможуть ідентифікувати потенціал, який загрожує західним демократіям, і нейтралізувати його.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Сергій Остапенко.

"Аферисти-кліматологи..." "...забруднення довкілля..." ?????
Може вони і аферисти, але я добре пам’ятаю стан довкілля у дитинстві. Пам’ятаю і смак чистої води Дніпра…
На цей час стан такий: https://zp.depo.ua/ukr/zp/vcheni-nazvali-visokim-riven-zabrudnennya-povitrya-u-zaporizhzhi-20180817823199

Хай Буде!

Зображення користувача Володимир Федько.

А до чого тут "глобальне потепління"!?

Цитата:
Тисячі бельгійських школярів пропустили заняття в четвер, натомість вийшли на вулиці Брюсселя протестувати проти глобального потепління і забруднення довкілля.

І яким чином уряд Бельгії може вплинути на підприємців з Франції, Росії, Аргентини і України, які забруднюють навколишнє середовище!?

У кожній країні є негідники, яким байдуже до навколишнього середовища. Крім того, населення теж не безгрішне. Постійно гуляючи в лісі (Пуща-Водиця, Мінський масив тощо), бачу смітники, що залишаються після "прогулянок на природу" - пусті пляшки, бляшанки з-під пива, упаковку від продуктів...

На мій погляд, потрібен спеціальний підрозділ - екологічна поліція, яка буде слідкувати за порядком в місцях відпочинку і направляти матеріали в суд на порушників. І штрафи повинні бути суттєві - починаючи з тисячі гривень. Таким чином екологічна поліція буде самоокупною. Доказами в суді повинні бути відеозаписи і фото.

Демонстрація школярів - це акція, яка організована агентурою впливу Росії для дестабілізації ситуації в Бельгії, країні, у якій знаходиться штаб-квартира НАТО.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Годжуся, Сергію, я теж смакувала чистотою повітря, і тишою ще на початку незалежности.
Але ці явища існували швидше від страху на будь-яку вільну дію. Знаємо, як виглядала "екологія" за часів СССР (згадаймо лише екперимент (!!!) Чорнобеля).

Щодо сьогодення так в Україні, як і на Заході, і зрештою в усьому світі, годжуся з потребою карати злочини проти природи.

Але розумію також, що йде шалена гонка за панування світом. Підганяють до неї саме ті злочинці (Московія, Китай, різної масті великі підприємства і т.п.), які не творять самі, а крадуть здобутки інших, і не хочуть укладати зусиль у чистоту, щоби боронь Боже, люди не ставали вільними.

Тому передова спільнота Народний Онлядач, будуючи новітню Україну, спирається на :
ре-лігію, світогляд, здоровля-екологію, науку, освіту, оборону... Всі ці будівничі матеріяли запобіжуть сьогоднішнім збоченням. Але вміжчасі може допомогти посилення каральної складової.

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Володимир Федько.

Я нічого не можу сказати про чистоту повітря і чистоту на вулицях Варшави, Детройту, Парижу і Маріуполя, бо в цих містах я не бував.

В той же час, я можу сказати про чистоту повітря і чистоту на вулицях Брюсселю, оскільки в ньому був у вересні 1992-го і у березні 1995-го. Враження були, що вулиці прибирають пилососом! І повітря дуже чисте.

Якби школярі протестували проти забруднення Брюсселю чи Бельгії, то це зрозуміти можна! Але зверніть увагу, що протести в Бельгії почалися після протестів "жовтих жилетів" у Франції!

Цитата:
Широкі протести почалися по всій Бельгії 2 грудня, коли більше 65 000 демонстрантів закликали лідерів Бельгії та Європи змінити свою кліматичну політику відповідно до цілей, встановлених Паризькою угодою в 2015 році.

І уряд Бельгії ніяк не може вплинути на "кліматичну політику" інших країн!

США вийшли з "кліматичної угоди", оскільки це міжнародна афера!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!