Важливість: 
2

Категорія:

Аферисти-кліматологи вивели на демонстрацію школярів Брюсселя

Міжнародна мафія, яка спекулює на "глобальному потеплінні", вивела на демонстрацію 35 тисяч школярів.

Тисячі бельгійських школярів пропустили заняття в четвер, натомість вийшли на вулиці Брюсселя протестувати проти глобального потепління і забруднення довкілля. Вони оголосили, що будуть пропускати школу раз на тиждень, поки уряд не вживе заходів, повідомляє Reuters.

Учні зібралися навколо Європарламенту, стукаючи у барабани і тримаючи плакати з екологічними слоганами.

За словами поліції, кількість учасників акції перевищила 35 000 чоловік, що стало найбільшим протестом дітей, який коли-небудь проводився у Брюсселі.

 

«Якщо ми будемо пропускати школу кожен четвер, «великі люди» в нашій країні і в світі побачать, що це дійсно проблема», – каже учень середньої школи Джоппі Метіс.

«Динозаври думали, що у них теж є час», «Невже гроші більш важливі, ніж наше майбутнє», «У 2019-му Титанік би не потонув», «Школа – це добре, але клімат – краще», – вправляються школярі у влучності своїх банерів.

«Ваша система гірша за мій музичний слух», – скептично заявляє один з плакатів.

 

Нові демонстрації – цього разу за участю дорослих – намічені на неділю.

Широкі протести почалися по всій Бельгії 2 грудня, коли більше 65 000 демонстрантів закликали лідерів Бельгії та Європи змінити свою кліматичну політику відповідно до цілей, встановлених Паризькою угодою в 2015 році.Після протестів "жовтих жилетів" у Франції, виникає обгрунтована підозра, що за демонстраціями в Бельгії стоїть та ж сама керуюча і спрямовуюча сила - агентура Москви!


Наші інтереси: 

Знати правду про аферу "глобальне потепління"!

Гравець: 
Володимир Федько

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка