Зображення користувача Богдан ДуБ.
Богдан ДуБ

Адам Ластівка

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
1 - Може колись знадобиться.

Adam Lastiwka / Адам Ластівка - сучасний композитор. Проживає в Канаді. Основні об’єкти "омоелоджування" - комп’ютерні ігри, трейлери, реклама, короткометражки, фільми.

Перше, що привернуло увагу редакції НО до Адама - "щироукраїнське" прізвище композитора. Попри те, що прізвище явно українське, про українські корні композитора на поверхні в мережі нічого нема. Люди обговорюють творчість композитора, а тема "походження" досі залишаєтсья "закулісною". Адам переміг у 2011 році в номінації "Найкраща оригінальна музична робота" серед молодих канадських композиторів. Як пише автор, наступний крок - отримання нагороди Греммі.

Послухати його роботи можемо на SC, частину - через блог на Tumblr. Тут можемо послухати саундтреки до фільму Вічні землі (Foreverland, 2011). FB.

Щодо сучасних ігор, то як вже згадували в іншій статті, зараз вони часто мають більший бюджет, ніж фільми. І до музичного супроводу в іграх підходять дуже серйозно, звісно, в міру бюджету і "добротності" виконання. Але загальна тенденція - покращення аудіо-наповнення комп’ютерних ігор. Творці нарешті навчились робити "фільм, в якому головна роль віддана гравцю". Комп’ютерні ігри тепер а ні за зображенням, а ні за сюжетом чи музичним супроводом, не поступаютсья кінематографу, а інколи і перевершують його. Навіть трейлери до них по якості виконання не поступаютсья фільмам:
Трейлер до комп’ютерної гри (з елементами насильства; звук - Адама):

Наші інтереси: 

музика

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи