Зображення користувача Світ Зелений.
Світ Зелений

7 влучних пророцтв і 7 помилок з "Назад у майбутнє"

Легендарні Марті МакФлай і доктор Браун у другій частині трилогії "Назад у майбутнє" сіли у машину часу й опинилися у 21 жовтня 2015 року. Нарешті настав день, коли фанати фільму можуть з упевненістю сказати, що виявилося пророчим, а що так і залишиться науковою фантастикою.

 

5835827.jpg

"Назад у майбутнє"
"Назад у майбутнє"

Скейтборд повітря Назад у майбутнє 2015

Сканери відбитків пальців

Технологія розпізнавання за допомогою відбитків пальців використовується в останніх iPhone та під час проходження митного контролю у США та Європі. У фільмі за допомогою "пальчиків" платили за таксі.

Сканери відбитків пальців Назад у майбутнє 2015

Заправляння автомобілів сміттям

Покопирсатися в урні, запхати знайдене у паливний бак і поїхати, як це зробив Док з машиною DeLorean, ми поки що не вміємо. А от використовувати сміття у вигляді біогазу уже навчились. Наприклад, у британському місті Брістоль їздить автобус, що "харчується" лише побутовими і продовольчими відходами.

Паливо відходи Назад у майбутнє 2015

Летюча дошка

У Штатах винахідники змогли створити справжню летючу дошку. Вона використовує сильні електромагніти і металеву основу. Презентація дива відбудеться сьогодні (мабуть, невипадково).

 
Комп'ютерні ігри "без рук"
 
У фільмі юний Елайджа  Вуд і його друг обвинувачують Марті у використанні відеогри, до якої потрібен джойстик. Діти у 2015 гратимуться "без рук", стверджують у "Назад у майбутнє". Що ж, безконтактний ігровий контролер Xbox Kinect більше ніж підходить.
 
Ігри Назад у майбутнє 2015
 
Планшети 

Знятий у 1989 році фільм дуже правильно вгадав появу планшетів. За сюжетом, Марті просять підписати петицію про збереження годинникової вежі у Хіл Веллі. Підпис ставиться на планшеті.

Планшет Назад у майбутнє 2015
 
Відеоконференції
 
Skype, FaceTime, Google Hangouts... "Назад у майбутнє-2" про все це знав. 

Відеоконференція Назад у майбутнє 2015

Розумні окуляри
GoogleGlass - і потрапляння в точку.

Розумні окуляри Назад у майбутнє 2015

7 "помилок" фільму

Летючі автомобілі

Герої "Назад у майбутнє" тільки на них і пересуваються. У справжньому 2015 нам щось досі не щастить. Щоправда, спроби здійснити мрію тривають, деякі розробки ведуться...

Кросівки з автоматичним шнуруванням

Поки що фірма "Nike" майже повторила лише дизайн. Взуватися, на жаль, і досі доводиться власноруч.

Кросівки Назад у майбутнє 2015

Популярність компактних і лазерних дисків

Хоч фільм і передбачав, більшість сьогоднішніх юних користувачів комп'ютерів не мають поняття, що таке CD, а тим більше дискета.

компакт-диск дискета Назад у майбутнє 2015

Штрихкод замість номеру машини

Таку інновацію передбачали у фільмі. У реальності, однак, все обмежилося лише першоквітневим жартом британського автомобільного порталу Motoring.co.uk.

Штрихкод номер авто Назад у майбутнє 2015

Факси на тротуарах замість e-mail

Майже зі 100% імовірністю можна стверджувати, що цим винаходом ніхто не буде займатися.

Факс Мейл Назад у майбутнє 2015

Королева Діана відвідує Вашингтон

У газеті з фільму принцеса Діана стала королевою і відвідала Вашингтон - принцеса померла у 1997, тож пропроцтво точно не здійсниться. У цій же газеті Америкою править жінка, чого не сталося і досі. Однак Хіларі Клінтон може наступного року дати Штатам шанс.
 
Королева Діана Назад у майбутнє 2015
 
Подвійні краватки

Хоч тижні високої моди у 2015 році пропонують чимало чудернацьких вигадок, подвійні краватки досі не підкорили подіуми, а тим більше офіси. Може, все тому, що фільм уже "засвітив" цю ідею?..

Подвійна краватка Назад у майбутнє 2015

 

Підписуюсь на новини