Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

4 поради від експерта з розвитку пам'яті Джима Квіка

Світ:

 Джим Квік вважає, що мозок необхідно тренувати так само, як і м'язи. Без регулярних занять людині не вдасться досягнути високих результатіву запам'ятовуванні, логічному мисленні та швидкості реакцій. Квік розповів про 4 правила, яких потрібно дотримуватись, щоб зберегти мозок в тонусі. 

1. Запам'ятовуйте. Хоч трохи

Щоб тренувати мозок, так само як м'язи, варто його регулярно навантажувати невеличкими вправами. Квік радить щоденно виділяти для цього час (наприклад, пів години), які ви зможете повністю присвятити цьому. Наприклад, можна запам'ятати чийсь телефонний номер. Якщо цифри здаються нудними оберіть інший шмат інформації й запам'ятайте його – вірш, значення іншомовних слів чи слів іншомовного походження.

2. Дотримуйтесь певної дієти

Існує перелік продуктів, чия користь для мозку доказана вченими. Серед них: авокадо, чорниця, броколі, листяна зелень, волоські горіхи, кокосова олія, куркума, яйця, лосось, темний шоколад тощо.

Варто зазначити, що запам'ятовування цього переліку може стати чудовою вправою для мозку. Для кращого засвоєння Квік радить запам'ятовувати образами, використовуючи асоціації, які вам близькі.

3. Навчіться розв'язувати проблеми уві сні

Ще один спосіб тренувати мозок — запропонувати йому роботу на час сну. Так теж можна! Перед тим, як лягти в ліжко, подумайте про задачу, яку вам треба вирішити. Мова йде не про душевні переживання, а про досить конкретні проблеми. Наприклад, вам потрібно придумати структуру виступу на наступній конференції. Подумайте про це перед сном, а потім одразу після пробудження. Цілком ймовірно, що ваш мозок вже знайшов рішення під час сну.

4. Уникайте негативних думок

Джим Квік радить не забувати про медитації та дихальні вправи, адже стрес негативно відбивається на роботі мозку. Один із дієвих способів не занурюватися в депресивні думки – оточити себе позитивними людьми. Люди навколо вас мають величезний вплив на ваш настрій, тому не варто недооцінювати силу їх слів і дій.

Джерело

Довідка НО: 

Джим Квік — всесвітньо відомий коуч у сфері саморозвитку. Він допомагає розвивати пам’ять, навчитися швидкому читанню і засвоювати інформацію у два рази швидше. Він проводив консультації для Ілона Маска і працівників його проєкту SpaceX. Квік каже, що головна проблема, чому ми не можемо досягати своїх цілей, — нас ще в школі не навчили вчитися. А навичку постійно вчитися вважає найважливішою для успішних людей.

Джим написав книгу «Без обмежень: прокачай свій мозок, вчися швидше і відкрий своє неймовірне життя»

Наші інтереси: 

Розуміти, що потрібно навчатися до самої смерті.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Натисни кнопку!

Вічне життя: 7 необхідних компонентів режиму керованої молодості

Творення нової цивілізації – це надзвичайно тривалий процес. Для досягнення в ньому успіху треба жити не просто довго, а дуже довго. Ще десяток років тому вершиною наших мрій у цій справі було...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Сергій Білецький.
0
Ще не підтримано

Істоти "навколо вас мають величезний вплив на ваш настрій"

Коментарі

Зображення користувача Сергій Білецький.
0
Ще не підтримано

Істоти "навколо вас мають величезний вплив на ваш настрій"

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Повністю поділяю всі думки! А, щойно усвідомив, що всіма оцими речами досить давно користуюсь...Тому, мабуть, і залишився живим після дуже важкого існсульту. Та, дуже швидко одужую.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!