Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

3000 захисників Маріуполя б’ються за межею людських можливостей. Місту потрібна деблокада

Засновник батальйону "Азов" Андрій Білецький закликає провести деблокаду Маріуполя та врятувати українських героїв, які стримують російську армію. "Маріуполь потребує не мотивуючих картинок в соцмережах, а реальної допомоги!"

"Захисники Маріуполя б’ються не на межі, а за межею людських можливостей. Азовці, морські піхотинці, Національна гвардія України та багато інших підрозділів творять чудеса. Фактично 3000 бійців прикували зараз до себе 14-тисячне російське угрупування. Вони скували своїми діями понад 10% всіх окупаційних сил росії в Україні. Це справжні герої на рівні 300 спартанців або козаків, які прикривали козацьку армію у битві під Берестечком", – сказав Андрій Білецький.

Він наголошує, що місто знищується, воно вже не на межі, а за межею гуманітарної катастрофи. Росіяни не мають ані уявлення про людяність, ані розуміння щодо правил ведення війни.

"Маріуполю зараз не потрібні бадьорі брифінги або оптимістичні картинки у Фейсбуці або Інстаграмі. Маріуполю потрібна деблокада. Треба спасти українських героїв, треба спасти українське місто. Треба деблокувати Маріуполь. Кожен день до мене звертаються сотні й сотні друзів з абсолютно різних бойових підрозділів, всі говорять одне й те ж саме і я передаю це своїм братам-азовцям, кожному захиснику Маріуполя:

"Кожен день, виходячи на бойову роботу, ми думаємо про вас, ми рівняємося на вас. Ми працюємо по ворогу заради вас. Вся армія готова йти на деблокаду. Чекаємо наказу".

Сьогодні –16 доба блокади росією Маріуполя. У середньому за добу на місто скидається від 50 до 100 авіабомб. Руйнування колосальні, за попередньою оцінкою близько 80% житлового фонду міста зруйновано, з них майже 30% – не підлягає відновленню.

Збройні Сили України продовжують героїчно тримати оборону Маріуполя і відбивати атаки ворога, що перевершує за чисельністю.

Наші інтереси: 

Розуміємо, що Маріуполь є важливим стратегічним містом. Маріуполь має бути відбитий. Ворога під Маріуполем потрібно знищити.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вгору просування – без краплі вагання!

Динаміка демосів: стартап, ріст, розмноження, омолодження – дороговказ для Aryan Softwerk

Для досягнення режиму керованої молодості – «вічного життя» – демос має бути досить численним. Тож йому треба кількісно зростати, але зростати не механічно, а органічно – як жива істота. Аналогії між...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Вони просять більше зброї і кадрового підсилення, але наше керівництво глухе

Коментарі

Зображення користувача Костянтин Струк.
0
Ще не підтримано

Що таке деблокада? - пробачте, що не розуміюся на термінах, утворених за допомогою префіксу -де. Зараз кажуть: деокупація, деблокада тощо. Але як саме це мусить бути, й чому не відбулося досі?
І, доречі, про яку деблокаду може йтися, якщо новини отакі:
Щодня росіяни скидають на Маріуполь 50-100 авіабомб?

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача Олег Тонюк.
0
Ще не підтримано

Подивіться, яка символічна гематрія слова Маріуполь:
Нагадаю, що гематрія ─ сума числових значень букв, що його утворюють.
/Маріуполь/ = 17+1+21+12+24+20+19+16+31 = 161 !!!
2022 - 161 = 1861 ─ рік смерті нашого великого Пророка!

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Вони просять більше зброї і кадрового підсилення, але наше керівництво глухе

Зображення користувача Бор Крутивус.
0
Ще не підтримано

Маріуполь має бути звільнений! Хай буде із захисниками міста сила!