Зображення користувача Віктор Макаренко.
Віктор Макаренко
225

27 Конференція Інституту Міжмор'я. Знайомство: Оксана Колосовська

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

На 27 Конференції Інституту Міжмор'я відбулося знайомство з редактором Народного Олядача Оксаною Колосовською. Оксана поділилася досвідом кардинальної зміни сфери діяльності, а також враженнями від Європи.

 

Перша частина відеозапису конференції: вступне слово ведучого Ігора Каганця і виступ засновника проекту "Школа української магії" Наталії Недосєко.

Друга частина відеозапису конференції: Ігор Каганець про гобітів людей, аріїв та ельфів. Віктор Макаренко про Intermarium.TV

Третя частина відеозапису конференції: де Тимур Тептюк розповів про цифрові технології, зокрема блокчейн, які дозволять уже в найближчому майбутньому позбутись посередників і зробити життя й роботу більш ефективними.

Четверта частина відеозапису конференції. Володимир Федько блискуче показав на історичних фактах важливість вивчення правдивої історії для руху вперед. Найцікавішим для постіндустріального суспільства може бути національний солідаризм - вважає історик.

Наші інтереси: 

Творимо цивілізацію Міжмор’я.

Коментарі

Зображення користувача Любов Фаренюк.

Дайте посилання на
Intermarium-online, будь-ласка.

Зображення користувача Миро Продум.

Вітаю Оксану з успішним дебютом на нашому відеоканалі! Тепер знаємо, хто у нас на сайті робить такі цікаві і розумні публікації!

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!