Зображення користувача Віктор Макаренко.
Віктор Макаренко
289

27 конференція Інституту Міжмор'я: Володимир Федько - військовий історик

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Володимир Федько блискуче показав на історичних фактах важливість вивчення правдивої історії для руху вперед. Найцікавішим для постіндустріального суспільства може бути національний солідаризм - вважає історик. 

Для початку треба з’ясувати, що означають терміни солідаризм, фашизм, націонал-соціалізм, соціалізм, лібералізм та інші. Зазвичай, це не те, що розповідає сучасна пропаганда. 

 

 

Перша частина відеозапису конференції: вступне слово ведучого Ігора Каганця і виступ засновника проекту "Школа української магії" Наталії Недосєко.

Друга частина відеохапису конференції: Ігор Каганець про гобітів людей, аріїв та ельфів. Віктор Макаренко про Intermarium.TV

Третя частина відеохапису конференції: де Тимур Тептюк розповів про цифрові технології, зокрема блокчейн, які дозволять уже в найближчому майбутньому позбутись посередників і зробити життя й роботу більш ефективними.

Наші інтереси: 

Шлях до постіндустріального суспільства лежить через засвоєння перемог і помилок минулого. Вивчаймо справжню історію!

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Наталія Недосєко.

Для мене це дуже цікава тема. Буду із задоволенням читати ваші статті.

Зображення користувача Явсе Світ.

Друже Володимире,чи відома Тобі якась інформація про проект "Lebensborn".

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Володимир Федько.

Так :-) Це проект СС...

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Аватар Арій.

А як на рахунок Нової Швабії, бо на просторах Тирнету про то пишуть фантастичні речі.

За добро заплатимо добром,
а за зло — по-справедливості.

Зображення користувача Володимир Федько.

Підводні бази-міста Третього Райху в Антарктиді - чистісінька фантазія газетярів для підняття інтересу читачів до своїх видань та збільшення накладів. :-)

Навколо наукової експедиції полярника капітана Альфреда Річера (почалася 17 грудня 1938 р. - закінчилася 12 квітня 1939 р.; перебування безпосередньо в Антарктиді з 19 січня 1939 р. до середини лютого 1939 р.) журналісти і автори-аматори - любителі конспірології - створили своєрідний культ...

Декілька років тому назад один мій знайомий теж підключився до реанімації теми - написав цілу серію "статей-розслідувань" щодо німецьких колоній під льодами Антарктиди. Коли він звернувся до мене за рецензією-відгуком на свою працю, то я сказав, що оскільки ми товариші то мені не хотілося б публікувати розгромну реценцію на його новітню міфологію... ВІн образився.

Хочу навести один переконливий аргумент: за більш ніж 80 років, що минули після закінчення Другої Світової війни, не опубліковано жодного фотознімка, який би свідчив про наявність якогось життя під льодом. В тих водах ходили кораблі... ходили атомні підводні човни... і жодного свідчення про наявність якохось споруд та інших ознак життя.

Просте запитання: а чим харчуються жителі підводної бази?

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Аватар Арій.

Володимир Федько каже:
Підводні бази-міста Третього Райху в Антарктиді

Ну-у-у-у... це ще далеко не найбільша фантазія.

Гітлерівський Дойчланд претендував на частину території Антарктиди, і, як не дивно, на цю ж частину досі претендує Норвегія. Вважається, що якби сучасний Дойчланд юридично визнав свою спадковість від Гітлерівського Дойчланда, то міг би і надалі претендувати на цю територію.

Щодо харчування. З фантастичних романів відомо, якщо десь вдалині від цивілізації створюється поселення-база, то на ній планується господарський підрозділ, який би забезпечив довготривале автономне функціонування поселення-бази.

Я вже й не пишу про те, що й насьогодні після прийняття Антарктичного договору інформація про Австралію доволі обмежена і надається невеличкими порція і лише при достатньому тиску громадськості. Таке враження ніби там вже існують надсекретні військові бази.

Тому чекаю на статтю з посиланнями.

P.S. Мої 10 галів за цей коментар можна сприймати як аванс.

За добро заплатимо добром,
а за зло — по-справедливості.

Зображення користувача Володимир Федько.

Я планую великий матеріал про базу німецьких підводних човнів "Базис "Норд", яка була створена на території СРСР (на півночі) для операцій проти флоту Великобританії у 1939-1940 роках. Це реальна історія...

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Аватар Арій.

Зрозуміло.

За добро заплатимо добром,
а за зло — по-справедливості.