Важливість: 
5
26 березня – конференція прихильників Народного Оглядача і засновників Інституту Міжмор’я (реєстрація)

У неділю 26 березня 2017 року з 10-00 до 15-00 в Києві відбудеться 27 чергова науково-практична конференція, присвячена переходу України до постіндустріальної формації. Для дітей від 12 років у цей час буде проведено прогулянку історичними місцями Києва з відвідуванням Софії Київської, музею «Золоті ворота» і популярних закладів смачної їжі (хай беруть учнівські квитки і гроші).   

170310-braty-katerynakosyanenko.jpg

Радіймо, арії!
Радіймо, арії!

Чергова 27 конференція прихильників Великого Переходу присвячується практиці заснування постіндустріальної Вільної Української Держави. Її первинними організаційними клітинами є демоси – структуровані спільноти персонально знайомих людей чисельністю до 20 осіб. Тому до виступу в першу чергу запрошуються лідери – потенційні здобувачі магістерського вченого звання, майбутні засновники демосів соціальної мережі Intermarium Institute.

Тривалість виступу – до 10 хвилин.

Анонс виступу публікуйте у своєму блозі на НО з тегом «27 конференція». Послідовність виступів визначатиметься кількістю голосів, отриманих на підтримку цих публікацій. Докладніше про формат конференції: 

Інтермаріум-конференції в стилі TED – щоквартально і постійно у просторі Інституту Міжмор'я  

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Вступне слово директора Intermarium Institute Ігора Каганця з відповідями на запитання учасників конференції (до 30 хвилин).

2. Виступ доктора Володимира Мороза (Мюнхен) з презентацією великого герба Вільної Української держави та відповідями на запитання (до 30 хвилин).

3. Виступ засновника демосу Intermarium.TV Віктора Макаренка.

4. Виступи інших засновників, починаючи від тих, хто набрав найбільшу кількість голосів за свою публікацію з анонсом виступу.  

5. Загальна інтелектуальна дискусія.

6. Свято живої їжі (беріть з собою яблука, банани, фініки, чорнослив, курагу, горішки, ельфійський хліб та іншу смакоту).

Реєстрація відбувається автоматично через здійснення організаційного внеску в розмірі 100 галів шляхом голосування за цю статтю. Голосують тільки ті учасники, які мають намір взяти участь у зібранні.

Зареєстрованим учасникам буде надіслане запрошення з повідомленням про місце зустрічі.

Будуть запитання – звертайтеся до мене або пишіть у коментарях.

Якщо бажаєте запросити друзів на конференцію – допоможіть їм стати гравцями Народного Оглядача і зареєструватися на конференції.

Якщо бажаєте підтримати наші збори акціонерів – робіть щедрі інвестиційні дари і загадуйте бажання. Всесвіт зрадіє і знайде спосіб, як щедро віддячити.

До зустрічі!

Гурт Wardruna (Норвегія) - Algir (Альгіз - руна святості) 

Наші інтереси: 

Починаємо новий етап постіндустріального переходу. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка