Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

200 тис. військових: США готують найбільше розгортання військ від часів холодної війни в Європі

Світ:

Під час навчань "Захисник Європи 2020" США здійснять передислокацію в Європу зі своєї території контингенту чисельністю 200 тисяч військовослужбовців.

stoltenberg.jpg

генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг

Про це у вівторок під час слухань у Комітеті із закордонних справ Європарламенту, заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, повідомляє Укрінформ.

"За кілька тижнів ми матимемо великі навчання "Захисник Європи 2020", і під час цих навчань США залучать 200 тисяч військ, що прибудуть прямо зі США до Європи. Це найбільше розгортання збройних сил США з часів завершення холодної війни. Вам може це подобатися або ні, але невірно казати, що США залишають Європу", - наголосив Столтенберг.

Він зауважив, що тісніша співпраця між ЄС і НАТО означає також тіснішу співпрацю між Європою та Північною Америкою й посилення трансатлантичних зв’язків, незважаючи на всі існуючі розбіжності.

"З обох сторін Атлантики є люди, які ставлять під питання міцність трансатлантичного зв’язку. Я вірю в такий зв'язок, з огляду на співпрацю між ЄС і НАТО, але також виходячи з природи самого НАТО, який є трансатлантичною інституцією. Я вірю у цей зв'язок, незважаючи на відмінності та незгоду, які ми всі бачимо сьогодні між Північною Америкою і Європою, включаючи кліматичні зміни, торгівлю, ядерну угоду Ірану та багато інших питань", - підкреслив керівник Альянсу.

Він наголосив, що Північна Америка і Європа роблять зараз разом більше, ніж вони робили протягом багатьох попередніх років.

"Ми маємо спільні фундаментальні цінності, коли йдеться про мир і безпеку. Тож ми маємо посилювати, а не послаблювати трансатлантичні зв’язки", - додав Столтенберг.

Наші інтереси: 

Співпраця з НАТО важлива для країн Східної Європи, в тому числі і для України. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Сергій Білецький.
0
Ще не підтримано

продовжую усміхатися легенькою усмішкою Мамая

Коментарі

Зображення користувача Сергій Білецький.
0
Ще не підтримано

продовжую усміхатися легенькою усмішкою Мамая