20 березня повне Сонячне затемнення збігається з Новолунням і весняним рівноденням

Новий місяць почнеться об 11:36 за Київським часом і досягне місячного перигею – найближчої точки до Землі на її орбіті. У день молодого місяця астрологи рекомендують планувати, але відкласти важливі справи. А в першу годину цього березневого місячного дня (до 12:25) варто планувати справи на рік вперед.  

Окрім настання молодого місяця, 20 березня 2015 року відбуватиметься повне сонячне затемнення, яке можна буде спостерігати на півночі Атлантичного океану та в Арктиці.

В Україні затемнення сонця буде видно частково. За ясної погоди, його можна буде спостерігати у Києві о 12:08 (52%), у Львові об 11:58 і буде видно трохи краще (59%), в Одесі о 12:04 (43%).

Але дивитися на сонце прямо - не можна. Навіть якщо лишається лише тоненька скибочка сонця, його буде достатньо, аби спалити сітківку. Не варто використовувати і звичайні сонячні окуляри. Вони не дадуть очам достатньо захисту, зазначають вчені.

Останній раз повне сонячне затемнення подібного масштабу відбулося 11 серпня 1999, а наступне буде в 2026 році. 

Не секрет, що сонячні затемнення мають містичне значення і, як запевняють астрологи, здатні вплинути на громадські, політичні та інші процеси, що відбуваються на Землі. Історія знає чимало випадків, коли затемнення передували серйозним техногенним катастрофам і переломним ситуацій в суспільстві.

Цього року на такі важливі астрономічні події, як сонячне затемнення і новий місяць, наклалася ще одна –  весняне рівнодення, яке відбудеться 20 березня, о 22:45.

Ну і як тут не згадати про великий Перехід, новоепохальний перелом, який на 2015 рік прогнозував професор Чмихов ще в 90-ті роки минулого століття! 

Саме у 2015 році закінчується 1596-річний цикл, коли збігаються весняне рівнодення і новомісяччя. Востаннє це було у 419 р. н. е.

Сучасна астрономія знає про 1596-річний цикл, на рубежах якого змінюється земний клімат. Чмихов припасував цей цикл до суспільного життя.

Докладно читайте у статті Сергія Васильченка "Новоепохальний перелом, або дещо з міркувань щодо історичної місії України", яку ми публікували в журналі "Перехід-IV" ще у 1999 році. 

Гравець: 
Олена Каганець
3145

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка