Важливість: 
3
17 березня на Михайлівській площі в Києві зібралось кілька тисяч людей на зустріч з Порошенком

Мітинг широко не рекламувався, інформація про нього поширювалася переважно через агітаційні намети Порошенка.

19031702.jpg

Фото: Петро Порошенко /Twitter

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", на Михайлівській площі в центрі Української столиці була встановлена сцена, на ній по черзі виступали артисти, активісти, соратники Петра Порошенка.

Михайлівська площа повністю заповнена людьми, люди стоять також і на прилеглих вулицях - Десятинній, Трьохсвятительській, Михайлівській, Володимирському проїзді. Багато хто прийшов з національними прапорами України. Людей також привезли на автобусах, але переважна більшість прибуває на площу своїм ходом і на громадському транспорті.

Охорона на площі посилена, на ній встановлено мобільний огорожу висотою менше метра, на підходах до якої правоохоронці перевіряють громадян металошукачами. Ближче до сцени, біля будівлі Дипломатичної академії МЗС, стоїть 9 рамок із металошукачами.

Правоохоронці частково перекрили автомобільний рух вулицями Великою Житомирською та Володимирською. 

"31 березня або підтвердимо наш рух до Європи, або повернемося назад до імперії. Ворог у нас один, хоч різні у нього маски: популісти, псевдо-патріоти, віртуальні картинки і відкрита агентура Кремля. А за лаштунками ті, хто вже домовляється про капітуляцію. Пам'ятайте про це!" , - написав Порошенко на своєму Твітері.

"Ще трохи зусиль, і цієї весни ми успішно пройдемо точку неповернення під Росію. Впевнений, що протягом найближчих п’яти років ми завершимо усі фундаментальні зміни, започатковані в попередні п’ять років, і вибори 2024 року не будуть вже ані стратегічними, ані доленосними", - додав він.

Порошенко порадив добре подумати і не довіряти деяким телевізійним шоу: "Не думайте, що Путін повірить тим, хто стане на коліна і попросить «царської милості». Москва сльозам не вірить і рахується тільки з силою! Не довіряйте віртуальним картинкам телевізійних ток-шоу".

Відео зустрічі Петра Порошенка з киянами (Фейсбук Петра Порошенка).

 

Наші інтереси: 

Підтримати Порошенка на цих виборах означає не дати можливості популістам, пройдисвітам і політичним консервам повернути Україну назад.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка