Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 294
  • Переглядів: 339

03 листопада 2021 року. Протест. Київ. Хто підтримує Конституцію і цінує свої права

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Це буде мирний протест, в рамках правого поля, протест проти свавілля уряду та його НЕЗАКОННИХ рішень. Це буде протест за повернення наших КОНСТИТУЦІЙНИХ прав та свобод.

Якщо ви розумієте, що здоров'я – це ваша особиста відповідальність, якщо вам не байдуже здоров'я та майбутнє ваших дітей та онуків, якщо ви хочете повернути собі ПРАВА І СВОБОДИ, гарантовані Конституцією України, приходьте 03 листопада о 7:30 до Верховної Ради. Тільки так можна змусити психопатів виконувати закони і Конституцію.

Ми – українці, і СВОБОДА – у нас у генах. Пора припинити брехати, пора скинути ці пута і показати психопатам їхнє місце.

Якщо ми й далі погоджуємося виконувати їхні рішення, вони вигадають ще більш жорсткі й безглузді накази.

Пам'ятаєте, як вони наполягали (і далі наполягають) носити намордники? Казали, що провакцинуєтеся і знімете намордники. Але провакциновані й далі носять ті намордники! Пам'ятаєте, як психопат Віктор Ляшко казав минулого року, коли вони ввели перший лохдаун, що частину "карантинних заходів" вони застосували задля психологічного тиску на українців?

Вони не зупиняться, поки ми їх не зупинимо!

 

 

 

Наші інтереси: 

Відстоювати свої права та свободи, чинити опір психопатам!

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...