Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

03 листопада 2021 року. Протест. Київ. Хто підтримує Конституцію і цінує свої права

Це буде мирний протест, в рамках правого поля, протест проти свавілля уряду та його НЕЗАКОННИХ рішень. Це буде протест за повернення наших КОНСТИТУЦІЙНИХ прав та свобод.

Якщо ви розумієте, що здоров'я – це ваша особиста відповідальність, якщо вам не байдуже здоров'я та майбутнє ваших дітей та онуків, якщо ви хочете повернути собі ПРАВА І СВОБОДИ, гарантовані Конституцією України, приходьте 03 листопада о 7:30 до Верховної Ради. Тільки так можна змусити психопатів виконувати закони і Конституцію.
Ми – українці, і СВОБОДА – у нас у генах. Пора припинити брехати, пора скинути ці пута і показати психопатам їхнє місце.
Якщо ми й далі погоджуємося виконувати їхні рішення, вони вигадають ще більш жорсткі й безглузді накази.

Пам'ятаєте, як вони наполягали (і далі наполягають) носити намордники? Казали, що провакцинуєтеся і знімете намордники. Але провакциновані й далі носять ті намордники! Пам'ятаєте, як психопат Віктор Ляшко казав минулого року, коли вони ввели перший лохдаун, що частину "карантинних заходів" вони застосували задля психологічного тиску на українців?

Вони не зупиняться, поки ми їх не зупинимо!

 

 

 

Наші інтереси: 

Відстоювати свої права та свободи, чинити опір психопатам!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Натисни кнопку!

Вічне життя: 7 необхідних компонентів режиму керованої молодості

Творення нової цивілізації – це надзвичайно тривалий процес. Для досягнення в ньому успіху треба жити не просто довго, а дуже довго. Ще десяток років тому вершиною наших мрій у цій справі було...

Останні записи