Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський

Інсектициди в комплексному підході при обробці від шкідників

Важливість: 
4

Сільське господарство в останні роки демонструє значний приріст в виробництві продуктів рослинництва, та є вагомою частиною для наповнювання бюджетів всіх рівнів. Експорт зернових та інших культур – з кожним роком б’є рекорди, адже сільськогосподарські підприємства, застосовуючи сучасні засоби захисту рослин – можуть розраховувати на збільшені врожаї та прибутки.

Рослини, на всіх етапах свого розвитку, потребують не тільки поживних елементів, які вони отримують з ґрунту або внесення мінеральних та органічних добрив, але і захисту від шкідників, які можуть завдати значної шкоди і збитків не тільки великим підприємствам, але й приватним домогосподарствам.

Інсектициди – на варті отримання гарного врожаю

Представлені бренди інсектицидів, які можливо придбати в інтернет-магазині агропродукції https://lnzweb.com/zzr/insecticide, дозволить ретельно вирішити питання боротьби зі шкідниками на:

 • зернових культурах (кукурудза, соняшник, пшениця, ячмінь, соя, ріпак, горох, сорго, рис, льон);
 • плодово-ягідних (яблуня, аґрус, вишня, черешня, груша, виноград, горіх, персики та абрикоси);
 • овочевих та зелені (всі види овочевих культур);
 • хвойних культурах, декоративних рослинах;
 • травах;
 • знезараження складських приміщень, контейнерів, елеваторів, зерносховищ, транспортного рухомого складу.

BASF, Bayer, Corteva Agriscience, DEFENDA, Syngenta – основні виробники якісних інсектицидів, продукція яких користується величезним попитом у всьому світі.

Комплексний підхід при обробці від шкідників – здорові рослини

Використання інсектицидів значно поліпшує стан рослин і вчасна обробка від шкідників, дозволить забезпечити потрібні вимоги при вирощуванні всіх культур. В більшості випадків, на рослинах та культурах застосовуються інсектициди контактно-шлункової дії, які здатні за короткий проміжок часу знищити шкідників і забезпечити тривалий захист. Також, варто зазначити переваги інсектицидів, з якими можна ознайомитись в описі кожного продукту на сайті lnzweb.com:

 • стійкість до змивання дощем;
 • ефективність застосування на всіх стадіях розвитку комах та шкідників;
 • антифідингові та репелентні властивості щодо корисних комах (джмелів, бджіл), що дозволяє проводити обробку в період цвітіння культур;
 • гарні результати при обробці в широких діапазонах температур та сонячному випроміненні;
 • відсутність відлякуючого ефекту для запилювачів;
 • відмінні властивості прилипання до поверхності зеленої маси.

Вибір та замовлення інсектицидів

Представлений асортимент сертифікованої та оригінальної продукції для боротьби зі шкідниками, дозволить кожному домогосподарнику, фермеру та сільгоспвиробнику отримати гарні врожаї та забути про таке явище, як шкідники на рослинах. Всі засоби мають детальний опис, де вказані характеристики, склад засобу, механізм і принцип дії на шкідників, властивості препарату, клас токсичності.

Доставка засобів захисту можлива транспортною компанією «Нова Пошта» або самовивозом. Захистіть себе від підробок! Купуйте тільки якісні засоби захисту.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: