Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

5 порад щодо купівлі чоловічих годинників в інтернеті

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Купувати чоловічі годинники в інтернет-магазинах − це вигідно та зручно, до того ж зробити замовлення покупець може в будь-який зручний для нього час. Якщо і вам захотілося придбати чоловічий годинник в інтернеті, то перед купівлею згадайте п'ять корисних порад щодо вибору годинника. Вони допоможуть вам здійснити вдалу покупку.

Порада 1: уточнюйте розмір корпусу годинника та довжину ремінця

Купуючи годинник в інтернет-магазині, ви не маєте змоги приміряти його перед замовленням. Тому, ознайомлюючись з характеристиками конкретної моделі, обов'язково звертайте увагу на розмір корпусу годинника та довжину його ремінця. Приміром, чоловікові з широким зап'ястям годинник з маленьким корпусом і циферблатом невеликого діаметру не пасуватиме. А великий і масивний годинник буде не зовсім гарно виглядати на худій руці. Тому обов'язково уточнюйте розміри корпусу годинника перед тим, як його купувати.

Довжину ремінця треба знати для того, щоб замовити той годинник, який буде зручно носити на зап'ясті. Особливо важливою ця характеристика годинника є для чоловіків з дуже широкими чи дуже вузькими зап'ястями. Якщо ви не знайшли даних про розмір корпусу та довжину ремінця в описі годинника, то зв'яжіться з консультантом магазину для уточнення інформації.

Порада 2: порівнюйте ціни

Щоб вигідно купити чоловічий годинник в інтернеті, зробіть наступне:

  • запишіть точну назву моделі, яка вам сподобалась;
  • введіть в пошуковій системі цю назву та слово "купити";
  • відвідайте хоча б 5-7 найвідоміших інтернет-магазинів і порівняйте їхні ціни на конкретний годинник. Вони можуть дуже сильно відрізнятись − різниця в ціні може складати кілька сотень гривень, а якщо мова йде про дорогий брендовий годинник, то сума різниці може бути ще більшою.

Майже кожен сучасний інтернет-магазин регулярно проводить акції та розпродажі для своїх клієнтів. Цілком можливо, що вам вдасться купити потрібний вам годинник за зниженою в рамках діючої акції ціною. Головне − не лінуватися шукати.

Порада 3: не купуйте годинники "з рук"

Використовуючи інтернет, можна купити чоловічий годинник не лише в інтернет-магазині, але й у приватної особи, яка розмістила своє оголошення про продаж годинника на сайті оголошень. Не варто звертати увагу на такі оголошення, тому що на сайтах оголошень ви ризикуєте зіткнутись з шахраями. Якщо вам пропонують купити годинник за дуже низькою ціною, але вимагають заплатити за нього наперед, то це може свідчити про те, що вас намагаються обдурити. Тому, хто хоче купувати безпечно, варто звертати увагу тільки на відомі та перевірені інтернет-магазини.

Порада 4: дізнайтесь про гарантію та умови повернення товару

Купуйте тільки той годинник, на який поширюється гарантія від виробника чи продавця. Маючи гарантійний талон, ви завжди зможете розраховувати на безкоштовний ремонт годинника чи навіть його заміну в тому випадку, якщо ви придбаєте річ з браком. Отримуючи посилку в поштовому відділенні, не забудьте перевірити, чи є в ній гарантійний талон на годинник та чи правильно він заповнений. Якщо ж такого талону немає, то ви можете скористатись своїм законним правом покупця та відмовитись платити за годинник. Він буде відправлений назад продавцеві.

Порада 5: відрізняйте оригінал від репліки

На деяких сайтах можна побачити "брендові" чоловічі годинники, вартість яких підозріло низька. Це репліки, тобто годинники, максимально схожі на оригінальні. Купувати репліку не варто − часто якість таких речей є дуже низькою. Краще трішки почекати та зібрати достатньо грошей для купівлі якісного оригінального годинника, котрий прослужить вам довгі роки.

Якщо ви бажаєте купити чоловічий годинник хорошої якості, то зверніть увагу на інтернет-магазин GoodWatch. Отримати товар ви зможете вже на наступний день після оформлення замовлення, а здійснити оплату − в момент отримання посилки. Також ви можете відвідати магазин GoodWatch в Києві, якщо бажаєте як слід роздивитися годинники та вибрати один з них для купівлі.

Наші інтереси: 

Вдалі покупки.

Підписуюсь на новини