Аватар пользователя Богдан Лакомський
Богдан Лакомський

Кондиціонер DAIKIN FTXB60C: опис, характеристики, де купити

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Під час вибору кондиціонера – досить легко заплутатись, адже існує неймовірна кількість варіантів від відомих світових виробників.

Кондиціонер, безперечно - один із найдорожчих електроприладів в будинку, але, тим не менш, це варте вкладень, адже він підтримує комфортну температуру в вашому будинку, здатен фільтрувати пил та інші забруднювачі з вулиці, деякі моделі володіють такою функцією, як зволоження повітря в приміщенні.

Вибір надійного кондиціонера

Серед типів кондиціонерів, найбільшою популярністю користуються енергоефективні спліт-системи. При виборі конкретної моделі кондиціонеру, одним з головним параметрів є потужність пристрою – чим більше кімната, тим потужнішим повинен бути кондиціонер. Daikin - один із найбільш відомих виробників найефективніших та енергоефективних кондиціонерів на світовому ринку, і може запропонувати безліч моделей різноманітної потужності. Одним із кращих рішень для створення в будинку затишного мікроклімату та комфортної температури в літню спеку та прохолодну осінь/зиму безперечно є модель кондиціонера daikin ftxb60c/rxb60c, який легко обігріє або охолодить житлове або офісне приміщення до 60 м.кв. Серед переваг вибору цієї моделі є:

  • антикорозійне покриття зовнішнього блоку (blue fin);

  • високоефективний титано-апатитовий фотокаталітичний фільтр внутрішнього блоку для затримання більшості забруднювачів повітря;

  • компактні габарити та невелика вага;

  • низький рівень шуму при роботі – всього 21 Дб (максимальний рівень шуму внутрішнього блоку – 46 Дб);

  • якісний та надійний інверторний компресор;

  • сучасні функції (режим Econo, нічний режим, режим очікування, ергономічний пульт дистанційного управління);

  • конкурентна ціна та висока надійність.

Характеристики кондиціонера daikin ftxb60c/rxb60c

Настінний кондиціонер daikin ftxb60c/rxb60c здатен працювати в таких основних режимах, як обігрів, осушення та фільтрація повітря, охолодження та вентиляція. Серед додаткових режимів, в даному кондиціонері є можливість регулювання швидкості обертання вентилятора. Максимальна споживна потужність складає 1,93 кВт, потужність охолодження – 6,2 кВт, обігріву – 6,4 кВт. Мінімальна температура роботи зовнішнього блоку -15℃.

Кондиціонери Daikin – одні із найкращих спліт-систем на ринку, які стануть ідеальним вибором не тільки для кожного домогосподарства, але і бізнеса, закладів освіти та охорони здоров'я, адже є єдиним володарем сертифікату Національної ради з питань астми.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Телеграм канал «АУДІО НО» t.me/audio_no

Аудіо-контент спільноти Народного Оглядача. Розважально-освітній формат. Озвучені статті, хороша музика (multi-lng/style), красиві зображення тощо... Слухайте найсвіжіші озвучення та музику прямо...