Аватар пользователя Олена Каганець
Олена Каганець

У Ватикані пригрозили звільняти співробітників за відмову від вакцинації проти коронавірусу

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Ватикан попередив співробітників про ризик втратити роботу в разі відмови від вакцинації проти коронавірусу без поважних причин для здоров'я. Відповідний указ, що датується 8 лютого, підписав губернатор Ватикану Джузеппе Бертелло.

21021804.jpg

Ватикан. Фото: Yuriy Buriak

В указі йдеться, що вакцинація є "відповідальним вибором" через ризик заподіяння шкоди іншим людям, повідомляє Reuters.

Тим, кому не можна робити щеплення за станом здоров'я, можуть надати іншу посаду. Імовірно ту, на якій вони будуть контактувати з меншою кількістю людей. При цьому, вони отримуватимуть таку ж зарплату, навіть якщо це буде пониженням на посаді.

В указі підкреслюється, що до тих, хто відмовляється вакцинуватися без достатніх підстав, буде застосовано дію спеціального положення закону про права та обов'язки співробітників від 2011 року. В одній з його статей сказано, що відмова співробітників від "превентивних заходів", може мати "різного ступеня наслідки", і може "призвести до звільнення".

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що світ змінюється, а людей примушують до безумних речей. Протистояти глобалістичному терору.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Пандемія!

Політична зоологія: психопати і соціопати в ситуації глобальної кризи ­– повстання мавп (+аудіо)

«Психопати можуть імітувати почуття, проте єдиним реальним почуттям, яке вони мають, є своєрідний голод, який хижак відчуває щодо своєї майбутньої здобичі. Коротко кажучи, психопат є хижаком людства».

Комментарии

Аватар пользователя Валерій Зміївський

Ватикан є штаб-квартирою Драко-рептилій на поверхні планети Земля. Єзуїти - це адаптовані до земних умов проживання клони драконійців. Тому можна не сумніватися, що "вакцинацію" у Ватикані "пройдуть" усі без винятку...