Аватар пользователя Олена Каганець
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Хиты: 0

Вісім проти семи. Патріарх Болгарський Неофіт підтримав ПЦУ

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Незважаючи на шалений тиск Москви, незважаючи на заклик "ухвалити рішення, відповідне братнім почуттям болгарського і російського народів", підтримати "територіальну цілісність Московського Патріархату, зокрема, і поза межами РФ, а також оголосити Вселенського Патріарха єретиком", більшість болгарських митрополитів з перевагою в 1 голос підтримали Православну церкву України.

19012701.jpg

Патріарх Болгарський Неофіт

У Болгарській церкві через обговорення визнання Православної Церкви України патріарх Неофіт посварився з митрополитами, повідомляє болгарський сайт Faktor.bg

24 січня завершилося чергове засідання Синоду Болгарської Православної Церкви, де основною темою було українське питання. Прихильники трьох проросійських митрополитів Гавриїла Ловчанського, Іоанна Варненського і Данила Відінського провели перед будівлею Синоду акцію на підтримку позиції Московського Патріархату із закликом засудити дії патріарха Варфоломія. 

До цих митрополитів у Синоді також приєдналися митрополити Іоаникій Слівенський, Антоній Західноєвропейський, Серафим Неврокопський і Григорій Врачанський, які подали прохання патріарху і Синоду підтримати позицію РПЦ та її філії в Україні, територіальну цілісність Московського Патріархату, зокрема і поза межами РФ, а також оголосити Вселенського Патріарха єретиком.

Але Патріарх Болгарський Неофіт наголосив, що Україна є незалежною країною, тож повинна мати автокефальну церкву.

Він передав прохання митрополитів-русофілів на розгляд канонічної комісії. Патріарха підтримали також митрополити США, Канади та Австралії Йосип, Великотирновський Григорій, Плевенський Ігнатій, Пловдівський Микола, Доростольський Амвросій, Русенський Наум і Старозагорський Кипріян.

Таким чином, прохання про підтримку Російської церкви набрало 7 голосів проти 8 голосів на підтримку ПЦУ. 

Наші інтереси: 

ПЦУ підтримують навіть традиційні сателити Кремля.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Комментарии

Аватар пользователя Володимир Федько

Серйозна перемога Православної Церкви в Україні!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!