Аватар пользователя Оксана Колосовська
Оксана Колосовська

У США назвали умови надання Україні 500 млн доларів на оборону

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Сполучені Штати Америки нададуть Україні допомогу на оборону в розмірі 500 млн доларів за умови прогресу у ключових реформах оборонного сектора. Про це заявив сенатор від Республіканської партії США Роб Портман, передає "Голос Америки".
 

За словами Портмана, США нададуть Україні допомогу за умови прогресу у ключових реформах оборонного сектора. Зокрема, йдеться про запровадження цивільного контролю над військовими, а також поліпшення системи забезпечення.

Раніше повідомлялося, що Сенат схвалив бюджет США з допомогою Україні у розмірі 500 млн доларів. Даний документ передбачає надання летального і нелетального обладнання, навчання та технічної допомоги.

Крім цього, є можливість додаткового використання 250 млн доларів за окремим рішенням глави Пентагону за погодженням з головою Державного департаменту США.
 

Наші інтереси: 

Гарний стимул для перетворення.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Пандемія!

Політична зоологія: психопати і соціопати в ситуації глобальної кризи ­– повстання мавп (+аудіо)

«Психопати можуть імітувати почуття, проте єдиним реальним почуттям, яке вони мають, є своєрідний голод, який хижак відчуває щодо своєї майбутньої здобичі. Коротко кажучи, психопат є хижаком людства».

Комментарии

Аватар пользователя Володимир Федько

Америка допоможе Україні, але не дозволить красти урядовцям!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!