Богдан Лакомський's picture
Богдан Лакомський

Житловий комплекс «Паркова вежа» - надійний забудовник в Подільському районі столиці

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Здешевлення банківських ставок на кредити – значно пожвавило ринок нерухомості в Україні, і, буквально кожного дня, все більше українців отримують власне омріяне житло.

Серед міст нашої країни, саме Київ відрізняється великою кількістю об’єктів що ще будується і які вже здані в експлуатацію. Першочергове питання для тих, хто бажає придбати своє житло на первинному ринку нерухомості, є вибір забудовника.

Житловий комплекс «Паркова вежа» - взірець в новобудовах

Один із прекрасних прикладів солідного та надійного забудовника – житловий комплекс Паркова вежа ціни з 362 квартирами в Подільському районі столиці. Об’єкт зданий в експлуатацію в IV кварталі 2015 року і представляє собою 27- поверховий будинок, побудований за монолітно-каркасною технологією. Внутрішні і зовнішні стіни виконані с керамзитобетонних блоків, а фасад будинку утеплений пінополістиролом та оброблений декоративною приємною на вигляд штукатуркою.

Незважаючи на те, що на кожному поверсі – досить велика кількість квартир, планування виповнене досить непогано:

  • квартири з дзеркальним плануванням;
  • великі кухні (14-15 кв.м.);
  • просторі санвузли;
  • гардеробні кімнати (у деяких однокімнатних квартирах).

ПАТ «Завод ЗБК ім.. С. Ковальської» знадобилось 5 років від початку будівництва до здачі в експлуатацію житлового комплексу «Паркова вежа», який будувався під брендом «Нерухомість від Ковальської», хоча терміни самого будівництва були розраховані на 1,5-2 роки – фінансова криза, яка сколихнула країну в 2008 році, негативно позначилась на реалізацію цього проекту. Втім, щасливі власники вже мають своє омріяне і комфортабельне житло.

Як обрати надійного забудовника та не потрапити в халепу

Ще не так давно, в місті Києві пролунав гучний скандал, який стосується відомого забудовника, який втік з країни та залишив біля 120 недобудов та їх майбутніх власників ні з чим. Фінансові втрати, втрачений час та неможливість отримання свого житла в найкоротші терміни – ось головні страхи покупців житла на ринку новобудов, тому, свій вибір потрібно довіряти саме надійним та перевіреним компаніям, які мають солідних партнерів, своє власне виробництво і працюють на ринку нерухомості довгі роки.

Окрім вибору самого забудовника, варто при пошуку житла приділити свою увагу розвиненості інфраструктури (шкіл, дитячих садочків, лікарень, магазинів, транспортного сполучення, наявності паркомісць та зон відпочинку).

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Творимо!

Наш розвиток у жовтні 2021: теологічна конференція спільноти НО, люди і тварини, оновлення сайту

У жовтні маємо остаточно завершити тему Homo intelis, опублікувати виступи учасників 41 конференції, оновити сайт і продовжити роботу над новою редакцією книги «Пшениця без куколю» (2022).