Олена Каганець's picture
Олена Каганець

"Вагнерівці" в Білорусі: бойовики не збиралися летіти до Туреччини, а квитки - для алібі (відео)

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Свідчення затриманих щодо мети перебування в Білорусі були непослідовними та суперечливими. Чоловіків, серед яких є громадяни України, підозрюють у підготовці провокацій під час виборів президента Білорусі.

 

20080101.jpg

ілюстративне фото

Білоруські слідчі, які ведуть справу щодо затриманих найманців російської «ПВК Вагнера» вважають, що їхні квитки на літак до Туреччини були «алібі» на випадок розкриття, заявив керівник білоруської слідчої групи Олександр Агафонов в інтерв’ю білоруському ОНТ.

На думку слідства, квитки «вагнерівців» на рейс до Стамбулу 25 липня були придбані для видимості алібі, але насправді бойовики не планували нікуди летіти.

Зокрема, за свідченнями водія, який мав доставити чоловіків до аеропорту, за годину до вильоту він отримав вказівку відвезти їх до готелю. У Національному аеропорту «Мінськ» пізніше заявили, що на борт до Стамбулу не з’явилися 33 пасажири.

«Група була організованою та керувалась за військовими стандартами. У месенджері WhatsApp була створена група “1.ру” з позначеною метою — для управління особовим складом», — заявив старший слідчий Агафонов. За його словами, свідчення затриманих щодо мети перебування в Білорусі були непослідовними та суперечливими. 11 затриманих вважали, що летять до Венесуели, 15 — до Туреччини, двоє — на Кубу, один — у Сирію. Ще один взагалі не знав, куди летить, троє відмовилися свідчити. «Здається сумнівним, що на одному рейсовому літаку можна здійснити переліт до країн на різних континентах», — зазначив слідчий.

Як ми раніше повідомляли, у Білорусі під Мінськом затримали найманців російської «ПВК Вагнера».

Бойовики проживали за 1,5 км від резиденції Олександра Лукашенка. Затриманих «вагнерівців» звинувачують у підготовці терактів. Розшукують ще 200 бойовиків. Білорусь звернулася до України з проханням перевірити причетність затриманих бойовиків з «ПВК Вагнера» до скоєння злочинів в Україні. Російська «Новая газета» підтвердила особи 15 бойовиків.

 

 

Наші інтереси: 

Зараз Білорусь потрібна для створення нового геополітичного блоку. Розуміти, що РФ намагається залякати Лукашенка. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Comments

Микола Стригунов's picture

Що насправді збиралися зробити Вагнеровці https://www.youtube.com/watch?v=iw4fZtffzWM

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

ДЗен ДЗелень's picture

Це можливо. Але варто ще ознайомитись з результами допитів, здійснених білоруськими слідчими.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)