Portuguese, International translation unavailable for Чому працює путінська пропаганда. "Це ідеологія нового типу, цих деталей ми не знали", — соціолог.

Comments

Володимир Федько's picture

В основному політологи правильно говорять про стратегію російської пропаганди.

В той же час вони не можуть сформулювати основні принципи протидії цій пропаганді! Нинішній рівень підготовки політологів не забезпечує їм необхідних знань для вироблення ефективної контрпропаганди!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Арсен Дубовик's picture

Саме так.
Чи не тому вірною є теза про те, що "Найгірше робити добре те, чого не треба було б робити взагалі".
Бо якщо не політолог (аналіз проблеми і пропозиція щодо її вирішення), то вже політтехнолог (маніпуляція настроями).

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Анатолій Творець's picture

Якщо діяльність кремлеагітпропу дає результат, то слід визнати високу фаховість і потужну наукову базу для реалізації проектів.
Визнання методології - то вже крок до подолання

В мудрості - сила

Бард Рой's picture

Путін - величезної харизми чувак, які з'являються раз на сто років. А то й рідше. Це талантище - відверту хуцпу завуалювати так, що вона має логіку та змахує на чистісіньку правду. А прибрати його з цієї шахівниці, що залишиться? А залишиться неприваблива брєжнєвська болванка... Не оранжерея ж там у них, у Кремлі, де вирощуються путіни. Цей крякне. А новий-то з'явиться не раніше, аніж за сто років. А за цей час імперія зла вже давно зникне, як слина на сонці.

Хай буде!