Portuguese, International translation unavailable for ЗАГЛЯНЕМО У МАЙБУТНЄ (2016 р. і далі).

Comments

Анатолій Висота's picture

Шановне товариство, цю публікацію я записав у своєму блозі 17 лютого 2016 р.близько 18=30. Сподіваюсь, що хтось її помітить.

Явсе Світ's picture

Кличко не боєць у політиці,а шоколад все таки подорожчає...

НО буде таким як ми захочемо..

У Вашій родині,пане Анатолій,хай станеться те,що Ви задумали собі самі..

Вірю в те, що розумію.

Миро Продум's picture

Якщо тут текст Рибчинського, то навіщо писати "Анатолій ВИСОТА" в заголовку. Так ніхто не робить (крім Анатолія Висоти).

Заголовки не треба робити великими буквами - це помилка.

Не зрозуміло, в чому наш інтерес від прочитання прогнозу Рибчинського (простір пригод - це не пояснення).

Треба дати посилання на джерело (текст Рибчинського).

Важливість 5 - негайно застосовувати. Що застосовувати? Прогнози Рибчинського? Оцінка 5 означає інформацію надзвичайно корисну, важливу, перевірену на собі й своїх знайомих.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Тимур Де-Бальзак's picture

Миро Продум wrote:
Заголовки не треба робити великими буквами - це помилка.

Цікаве зауваження! В чому помилка? Якщо заголовок написано великими літерами - його що, браузер не сприйме?! Чи причина в іншому?!
Наскільки я розумію, тут заголовок побудовано за схемою:
{Автор цитати}: "{Текст цитати}"
Пан Анатолій прибрав лапки, тому сам текст автоцитати (в даному разі) подав великими літерами.
Запитую тому, що раптом і я ненавмисно припущуся подібної помилки?! Тож хотілось би знати, чому так робити не можна...

Андрій Гончаренко's picture

На жаль не мовою:
Чому текст, набраний великими літерами, важко читати
§ 141. Коротше

Тимур Де-Бальзак wrote:
Цікаве зауваження! В чому помилка? Якщо заголовок написано великими літерами - його що, браузер не сприйме?! Чи причина в іншому?!

Зірковий корабель серед зірок золотистих надає Землі і Людям стрімке спонукання до руху.

Тимур Де-Бальзак's picture

Дякую, цікаве пояснення щодо великих літер!

Що ж до суті статті... Ще ефективнішими є стандартні дорожні знаки (стандартні піктограмки, які водії зубрять в автошколах), а не написи!
Ремінь безпеки:Світло фар:


Я жодним чином не автомобіліст, але ж тих знаків - сила силенна на всі випадки життя! І хоч ДАІ, хоч ГІБДД на цих знаках краще обізнані - тож нехай їх підберуть, а не петиції великими літерами пишуть...

Зоріна Небокрай's picture

Тимур сказав

Quote:
Я жодним чином не автомобіліст, але ж тих знаків - сила силенна на всі випадки життя!

Друзі, ось гляньте як у нас відкриваються очі! Гарні очі у Тимура- все бачать! Я приголомшена страхіттям знаків. І кому вони їх нав'язують - таке нахабство...
Прийшла думка причіпити до знаків голови тих, хто їх прийняв. І хай живе у своєму світі. Хоч нам требе творити красиве, бо ми творимо свідомість землі.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Тимур Де-Бальзак's picture

Зоріна Небокрай wrote:
Гарні очі у Тимура- все бачать!

Дякую! Просто я - письменник, тож маю бачити все й усюди якнайглибше )))

Зоріна Небокрай wrote:
Я приголомшена страхіттям знаків. І кому вони їх нав'язують - таке нахабство...

Спокійно )))
Дорожні знаки - вони для водіїв, а не для пасажирів! Дорожні знаки не нав'язуються, вони просто й швидко розповідають водіям, що потрібно робити для максимально безпечної їзди на автошляхах.
До речі, дорожні знаки бувають доволі незвичними, як для нас. Наприклад, коли я був у Тунісі в складі журналістської групи, нас возили на екскурсію в Сахару - то там вся пустеля утикана знаками "Обережно, верблюди!" - сам бачив:

А є ще й інші аналогічні знаки:

Ну як, Зоріно, такі знаки кращі?..

Еней Харалужний's picture

Ну що ж, цікавий прогноз Рибчинського, побачимо наскільки він справдиться, та до цього добродія в мене довіри не має.

Інформація - це те, що приховується.
Все інше - реклама.

Анатолій Висота's picture

Шановний Миро, життя - це і є безперервне творення себе і навколишнього світу. Сто разів має рацію Зоріна, сказавши: перш треба подумати про те, про що хочеш подумати! Отже кожна наша думка має якись заряд до ТВОРЕННЯ. Я цитую передбачення Рибчинського, як ПРИКЛАД творення майбутнього. В цьому я беру приклад з нашого Лідера Ігора Каганця, який в книзі ПШЕНИЦЯ БЕЗ КУКОЛЮ цитує Євангеліє цілими сторінками, щоб потім знайти у них КУКІЛЬ. Підтримайте, соколійці, мої мислеформи щодо НО і ВУД! В цьому й полягає АКТУАЛЬНІСТЬ.

Тимур Де-Бальзак's picture

Анатолій Висота wrote:
Підтримайте, соколійці, мої мислеформи щодо НО і ВУД! В цьому й полягає АКТУАЛЬНІСТЬ.

Ти справді цього хочеш, друже? Бо після сьогоднішнього диспуту під цією твоєю статтею у мене прогноз негативний. Оскільки на "НО" є професійний психіатр, здатний ставити завсідникам медичні діагнози, то у другій половині цього року на аватарки деяких користувачів, визначених згаданим паном психіатром, почнуть ліпити спеціальну позначку "шизофренік".
Практична цінність цього кроку очевидна: повний ігнор дописів таких людей, запобігання пустопорожнім дискусіям з "ненормальними". На жаль, до цього йде.

Олена Каганець's picture

Пан Анатолій переживає, чи хтось помітить його публікацію. Ну як її можна не помітити! Його фірмовий стиль - кожну публікацію починати з власного імені. Навіть, якщо це перепост :-)

Тимур Де-Бальзак's picture

Щодо суті статті. Я тільки "за" всебічне планування, в жодному разі не "проти". Недарма ж герой Булгакова казав:

Quote:
...як же може керувати людина, якщо вона не тільки позбавлена можливості скласти якийсь план хоча б на сміховинно короткий термін, ну, років, скажімо, в тисячу, але не може поручитися навіть за свій власний завтрашній день?


Тому (повторюю) я за те, щоб люди планували якомога частіше й детальніше - нехай вчаться.

З іншого боку, правила "Рихметики Пупкіна з картинками" за 1 клас навчають ще школяриків-першачків, що складати можна тільки однорідні предмети. Так, є в цьому правилі недоліки, бо пересічний першачок після курсу "Рихметики..." відмовиться додавати 3 яблука до 2-х груш - адже предмети різнорідні... Хоча дошколярик залюбки сказав би, що в сумі вийде "5 плодів" чи "5 фруктів". Я ж особисто настільки божевільний, що здатен скласти 1 олівець + 1 потяг + 1 планету... й отримати або "3 предмети матеріального світу", або навіть "планету з потягом на ній, де в одному з купе на столику лежить олівець" ))) Кому як подобається )))
Але це ліричний відступ.
Я до того, що прогноз Рибчинського, прогноз для системи НО + ВУД і прогноз для Анатолія Висоти й його шановної родини - речі доволі-таки різнопланові. Себто, якщо пофантазувати, то звести їх можна. Порух крилець метелика на одному боці Землі породжує цунамі на іншому боці. Підготовлена для проживання влітку мансарда в будинку пана Висоти може посприяти тому, що татари за підтримки українців швидко переможуть рашистів у збройному протистоянні в Криму. А 5-тисячна добова відвідуваність сайту "НО" в грудні-2016 корелює із стабілізацією цін на шоколад )))
Все можливо )))

І все ж таки, на мою скромну думку, прогнози варто подавати більш однорідні. Наприклад, я би подав прогноз Рибчинського разом, скажімо, з прогнозами на 2016 рік Степана Демури, Олексія Арестовича, Порошенка, ВВХла, Абамки, Ірини Бекешкіної, російського ВЦІОМу, Більдерберзького клюбу, ООН, Глоби, баби Ванги, Нострадамуса та ін. - для світу в цілому, Європи зокрема й України у Європі. Це був би глобальний рівень прогнозування.

В окремий прогноз я би виділив не тільки те, що написано для "НО" і ВУД. Ще по "Переходу-IV" я пригадую такі прогнози, що починаючи з 2015 року, в Україну почнуть активно повертатися заробітчани й приїздити українці з діаспори - і всім миром вони (люди, збагачені світовим досвідом з усіх усюд) почнуть трансформувати наявну Україну. Отакі би прогнози позбирати докупи!..

І зовсім в третю статтю я би звів прогнози для конкретних людей і родин. Бо у мене, наприклад, є своє бачення розвитку себе й моєї родини на 2016 рік. От до мене вже звернулися з "Коронації слова" з приводу вручення одного особисто мені чи, можливо, ще й другого "слона" вже нашому творчому поджужжю. Хочу ще й за третього поборотися - вже поза "КС"... Пару книг написати... Щось там упорядкувати... Але наскільки воно цікаво іншим на рівні планів?! Не знаю... Це для мене особисто і для нашої сімейки, а не для сторонніх.
Тому такі прогнози варто принаймні звести в окрему статтю. А раптом когось та й зацікавить?! Наприклад, один з пунктів пана Анатолія для мене - немов бальзам на серце ))) Він це розуміє. Я це розумію. Але інші завсідники "НО"... ну нічого не зрозуміли )))

Миро Продум's picture

Текст прописними літерами зазвичай вказує на психічну неврівноваженість автора, манію величі, параною... Воно нам треба?

Тимур Де-Бальзак wrote:
Цікаве зауваження! В чому помилка? Якщо заголовок написано великими літерами - його що, браузер не сприйме?! Чи причина в іншому?!

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Тимур Де-Бальзак's picture

Quote:
Текст прописними літерами зазвичай вказує на психічну неврівноваженість автора, манію величі, параною... Воно нам треба?

Овва! Ти не тільки миротворець і футуролог, а ще й, як мінімум, психіатр?! Скидаю перед тобою капелюха.

P.S. А все ж таки, можна посилання на джерело таких відомостей? Бо "манєчка" та параноя - це серйозні діагнози.
Насамкінець, спочатку ти говорив просто про "помилку" Анатолія, а тепер натякаєш як мінімум на його неврівноваженість, як максимум - на параноїдальність. То про що ти хотів сказати?! Вміння писати статті й психіатричний діагноз - речі різні...

Сергій Остапенко's picture

З віком хтось стає мудрим, а хтось старим

Хай Буде!

Тимур Де-Бальзак's picture

Сергій Остапенко wrote:
З віком хтось стає мудрим, а хтось старим

Ой, ну от навіщо мені так лестити?! Знаю, що стаю не просто старшим, але й дедалі мудрішим. Та писати мені про це відкрито... Не варто, шановний, не варто. Чесне слово.

Зоріна Небокрай's picture

Це точна правда- "Мої роки моє багатство". Мені сон колись приснився, сказали слово "Вахтанг". То зайшла в інет і написала це слово і вийшов грузинський співак і його пісня. Так мені дали відповідь, щоб не переоцінити дещо.
Тому треба знати як використати набутий досвід. А цей Вахтанг, то певно вже дослужив до ангела, якщо мені його приклад показали.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зоріна Небокрай's picture

Це точна правда- "Мої роки моє багатство". Мені сон колись приснився, сказали слово "Вахтанг". То зайшла в інет і написала це слово і вийшов грузинський співак і його пісня. Так мені дали відповідь, щоб переоцінити дещо.
Тому треба знати як використати набутий досвід. А цей Вахтанг, то певно вже дослужив до ангела, якщо мені його приклад показали.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Сергій Остапенко's picture

Тимуре! Я взагалі це не тобі писав, а п. Висоті.

Хай Буде!

Миро Продум's picture

Знаю з власного досвіду. А ось одна цікава цитата:

К.РЕМЧУКОВ: Нє, просто коли такі запитання, це ж людина сама з собою говорить. Вона не виділяє великими буквами? Я прочитав текст психіатра, який говорить, що відмінною рисою латентних форм шизофренії є виділення запитань ... А й справді! Як бачиш текст, написаний у верхньому регістрі, так це обов'язково чи якийсь шизік, або "позаземний контактер", або черговий "фізик", що потоптав всі закони земного тяжіння і довів, що російське поле - це торсіонне поле. Діагноз можна ставити відразу ж.

http://www.exler.ru/blog/item/13204/

Тимур Де-Бальзак wrote:
А все ж таки, можна посилання на джерело таких відомостей? Бо "манєчка" та параноя - це серйозні діагнози.
Насамкінець, спочатку ти говорив просто про "помилку" Анатолія, а тепер натякаєш як мінімум на його неврівноваженість, як максимум - на параноїдальність. То про що ти хотів сказати?! Вміння писати статті й психіатричний діагноз - речі різні...

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Тимур Де-Бальзак's picture

Миро Продум wrote:
Знаю з власного досвіду.

Ага! Отже, ти все ж таки психіатр, а не миротворець... Гаразд, я і це врахую.

Що ж до цитати з блогу Алекса Екслера... Там все так, та тільки трішечки не так:

  • Я прочитав текст психіатра, який говорить, що відмінною рисою латентних форм шизофренії є виділення запитань...

Закриваю очі на те, що тут немає конкретної цитати з того невідомого психіатра, а є лише переповідання його слів (при цьому можливі перекручення). Хай буде!
Але ж, вибачай, виділення запитань - це не "відмінна риса латентних форм шизофренії", а газетярський прийом! В будь-якому часописі якщо публікують інтерв'ю, то запитання там виділяються або напівжирним шрифтом, або гарнітурою. Іноді кольором і плашками. Так легше читати: видно, де запитує журналіст, а де записані ним відповіді.
Отже, або в цитованому тобою фрагменті йдеться "трохи не про те" - або ж цей К.РЕМЧУКОВ нечітко формулює власні думки...
До речі: звертаю твою увагу на те, що блогер Алекс Екслер виділив його прізвище ("К.РЕМЧУКОВ") саме великими літерами... То що, пан Екслер - також (цитата) "шизік"?!
:) :) :)
Далі за текстом:

  • Найбільша стовідсоткова ознака - написання з великих літер слів Розум, Знання, Світобудова, Резинка Для Трусів.

У наведеному прикладі з великих літер пишуться також слова "Всесвіт" і "Земля". Це все дивно читати, оскільки особисто мене в радянській школі навчили писати з великих літер слова "Всесвіт", "Світобудова" і "Земля" (коли йдеться про Землю як планету), так само як і "Космос", "Сонце" (зірка) і "Місяць" (супутник Землі). В цьому немає нічого шизофренічного! "Всесвіт/Світобудова/Земля", таким чином - це лише відрижка радянської освіти, а не ознака шизофренії.
До речі: єдине виключення з цього ряду: у школі нас навчили писати "Батьківщина", тоді як сучасні правила української мови вимагають писати "батьківщину" з маленької літери.

Сергій Остапенко's picture

"...Такі зміни світу навколо нас стають швидшими, коли мислеформи підсилюються громадою однодумців. Ще швидше втілюються думки, коли вони йдуть у руслі Задуму Творця..."
Якщо творити по задуму Творця - Природи, то все матеріалізується. Коли будуть втілюватися хибні задуми "однодумців" або звичайна маячня (балачки для підняття значимості "личини"), то це хибний шлях!

Хай Буде!

Амадео Райт's picture

А я фокус відразу розгадав ! Спочатку автор публікації акцентує увагу на впливі мислеформ громади на навколишній світ , а потім подає роздуми Рибчинського (які мабуть імпонують автору) ,тоді громада дружньо читає (також уявляє,синтезує мислеформи), щоб знати , про що йдеться..Ну навіщо так драматизувати ? Можна ж було б подати роздуми якогось Івана Видуманого ,чи Василя , чи ще когось...Але позбавити ті роздуми тої драми і тих фейсів , які вже всім набридли (юля,шоколадка,зайчик і т.п).Нехай би мова йшла про процвітання України , а замість аварій на АЕС - Україна б перейшла на вільну енергію , генератор Хендершота або що.. Уявляєте , якби в головах десятків ваших читачів (так,так - такі навіть є) промайнули такі картини ? А натомість багато людей згадали тих псевдо-діячів і "опустились". Успіхів Вам з вашими планами.Я думаю , що Ви побачите, що тут люди намагаються мислити в позитивному ключі і інколи читають ваші публікації ,а коли не оцінюють , то , напевне , прочитане не резонує з їх настроєм. Повірте: Всі Все бачать.Мова не йде про калібрування під "більшість".Тут все саме по собі відбудеться.А можливо Ви себе відчуєте не в своїй тарілці і зрозумієте , що Вам не цікаво тут писати.Хто знає ? Życie jest piękne )))

Sapienti Sat

Анатолій Висота's picture

Сьогодні, 19 лютого 2016 р., десь о 9=00 я прибрав із заголовку цієї статті своє ім"я, усунув подразник для декого з користувачів. Я дякую друзям Василю Петришину, Енею Харалужному та Тимуру-Де-Бальзаку за добре слово, розуміння й підтримку вашими галами. А от скажіть, товариство, це справді було б добре, якби в цьому році популярність нашого сайту виросла більш ніж удвічі в порівнянні з 2015 роком і сягнула в середньому 5000 відвідувань за добу! Це ж буде прекрасно, коли наші спільні теоретичні напрацювання по ВІльній Українській Державі нарешті втіляться і, як перший крок, буде утворений у вересні-16 ПЕРШИЙ РІЙ ВУД. Хто проти цього? А хто з вас за це, підтримайте ці мої конкретні мислеформи. Цим ви їх підсилите. Хай буде!

Зоріна Небокрай's picture

Доброго дня, Анатолію! Я ще не прочитала всіх коментарів, бо їх багато, то поспішила спочатку сказати своє враження про подану статтю.
При всьому бажанні сприйняти все позитивно, все ж здається, що зараз мій друг Анатолій знаходиться десь в тіні, пробач. Особисте его проявлене у кольорах. Плани про ремонт хати, подорож чи зустрічі - простір без вібрацій.
Надалі, не знаю екстрасенса Рибчинського, все ж прочитала його прогнози. І тут він не бог, існує багато варіантів і у Бога. Хоч , можливо, Рибч-й подає інформацію, зчитану з простору під гіпнозом, так зараз багато хто прогнозує. Треба відійти від уяви про матерію, бо вона міняється. Дуже швидко будуть зміни
Загальні прогнози- це місяць березень, затемнення сонця і місяця. Будьте готові до нових інтенсивних хвиль.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зоріна Небокрай's picture

Люди добрі, зрозумійте просту істину про дію зверху. Що допомога надається світлим людям і опускаються вниз люди з непросвітленими головами.
Тому тримати голову треба в чистоті, як кришталь, щоби приймати допомогу з галактики. Повторювати собі, що приймаю все нове, по мірі моєї готовності усвідомлення.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Ірина Новиченко's picture

Мені подобаються позитивні прогнози пана Анатолія щодо життя його родини. Як взагалі дуже подобається його відданість родинним інтересам. Також подобається побажання, щоб наш сайт відвідували якомога більше людей. Я цілком підтримую ці дуже добрі думки.
Тепер щодо прогнозу Рибчинського. Насправді, мені здається, тут є тема для серйозної розмови. Коли якась людина говорить про майбутнє, то в мене часто-густо виникають сумніви. Адже майбутнє багатоваріантне і те, який варіант збудеться, може дуже сильно залежати від нашого персонального і колективного вибору. Хоча, звичайно, є й воля Божа, яку ми тією чи іншою мірою виконуємо. Одним словом, я б хотіла про це поговорити, це справді було б цікаво і корисно.
Ну і ще одне. Колись в одному з листів Гоголь звернувся до Бєлінського зі словами: "Ви шукаєте те, що нас роз'єднує, а я шукаю те, що об'єднує". Ці слова справили дуже сильний вплив на все моє життя, допомогли вийти з багатьох конфліктних ситуацій. Я пропоную нам усім шукати те, що об'єднує. Тож буду послідовною і тому не висловлюватимусь щодо форми й тону цієї дискусії.

Зоріна Небокрай's picture

Анатолію, пропоную не ображатися на коментарі, а сприйняти як своє дзеркало. Значить треба міняти щось і нам допомагають, підтягують до себе вверх. Тому відпускай образи, я подаю тобі руку, підтягую тебе вверх і обнімаю.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Анатолій Висота's picture

Дякую вам, Ірино й Зоріно за ваші доброзичливі коментарі. Вони прямо як бальзам на мою душу. От уявляєте, як би підсилилися мої мислеформи щодо НО і ВУД у 2016 році, коли б їх підтримала вся ОПОРНА СОТНЯ Народного Оглядача?

Вiктор Нокiд's picture

Цікаве заглядання у майбутнє. Я також спробував це зробити. Але моє "заглядання" знищили, хоча там було більше 400 переглядів.

Ризикну поновити своє "заглядання" простим коментарем:

Прогноз на 2016 рік для РФ і не тільки

Зовнішня політика РФ стане настільки жахливою, що остаточно налякає усіх своїх сусідів, в тому числі Казахстан.
***
Спочатку щодо вельми яскравого прогнозу-обіцянки високо посадовця РФ, який не виправдався, та й вочевидь не міг виправдатися.
Такий собі Ніколай Севастьянов із фірми «Енергія» ще 2006 року обіцяв запровадити на Місяці (так, так саме на Місяці!) виробничу базу щодо добичі ізотопу гелію – Не-3. Із Землі на Місяць мав регулярно літати такий собі багаторазовий човник «Кліпер». Все це мало бути реалізовано до кінця 2015 року.
Зауважимо, що на Місяці гелій добути таки можливо із місячного регаліту. Але для виділення одного граму Не-3 треба опрацювати більше ста тон регаліту. Тобто на Місяці мав бути збудований такий собі гірничо-збагачувальний комбінат.
Але просто один із прикладів величезної брехні росіянського чиновництва.
А тепер прогноз щодо подій, які мають статися у 2016 році, що так або інакше торкатимуться РФ.
1. Дипломати РФ утнуть таке, що «здивують» усіх, навіть «своїх».
2. Зовнішня політика РФ стане настільки жахливою, що остаточно налякає усіх своїх сусідів, в тому числі Казахстан.
3. На Кавказі посиляться бої із людськими втратами. Інтенсивність збройних сутичок посилиться відразу після закінчення зимового холоду.
4. Посилиться конфлікт між Вірменією та Азербайджаном. У Вірменії криза сягне такої напруги (кінець весни), що буде призначено позачергові парламентські вибори.
5. Туреччина суттєво втрутиться у події на Кавказі та у Криму. Туреччина передасть через «треті руки» ПЗРК для боротьби із російськими літаками у Сирії.
6. Афганські таліби посилять тиск на Узбекистан та Таджикистан.
7. Китай та Казахстан матимуть великі економічні проблеми із вельми тяжкими наслідками.
8. В РФ посилиться криза в освіті та медицині на тлі постійних та різноманітних розмов про екзотичну «диво-зброю», яка «усіх переможе».
9. У РФ розпочнеться відкрита війна між олігархами та між великими чиновниками із застосуванням методів дев’яностих років минулого сторіччя. Можливі «резонансні» вбивства суддів та впливових співробітників силових структур.
10. Міжкланова війна в РФ набуде публічного характеру. Таким чином «фонд Навального» отримає достатню кількість компромату. Може з’явитися аудіо-відео компромат на САМОГО.
11. У найвпливовіших осіб РФ виникнуть публічні сутички із Кадировим, що набуде широкого розголосу.
12. Кілька впливових осіб РФ вимушені будуть ховатися на Заході, де закличуть до «революції» у РФ. Саме поняття «революція» у РФ стане вельми поширеним, в тому числі у ЗМІ.
13. Ексцеси із тяжкими наслідками, пов’язані із діями ФСО. Тяжка аварія в системі так званих ПКС РФ.
14. Тяжка аварія в системі РОСАТОМА.
15. Постійні аварії в системах електропостачання РФ.
16. Збільшення кількості аварій в системі «РЖД».
17. У Криму матимуть місце вельми «цікаві» подій.
18. Багато аварій в авіакомпаніях, в тому числі, у поки що безаварійних.
19. Матимуть місце багато ексцесів у дитячих закладах РФ, пов’язаних із «халатністю» обслуговуючого персоналу.
20. Матимуть місце резонансні трагічні випадки із тваринами.
21. Непоодинокими в РФ стануть заворушення у місцях утримання ув’язнених.
22. До кінця 2016 року слово «революція» вже нікого в РФ не лякатиме.
23. Скандали в РПЦ стануть побутом, можлива пожежа в одному із великих храмів РПЦ (блискавка).
24. Можлива проблема із Останкінською вежею, вона у когось (чогось) стане на шляху.
25. Влітку станеться Диво.

Анатолій Висота's picture

ЦІкаве, Вікторе, й твоє заглядання в майбутнє. Але є й туман, як ось відносно подій у Криму. А вкінці ти пишеш: [b]Влітку станеться Диво. Може це диво пов"язане з "Отцем Абсолютом"?
-[/b]

Вiктор Нокiд's picture

Дякую за добре слово, яке, як відомо, й для котки приємне.

Я так й не зрозумів, чому із мого так званого "блога" (ніколи не розумів сенсу цього слова) прибрали мої "заглядання".

Стосовно чинності моїх "заглядань", дещо вже виповнюється стосовно пожеж у "знакових" "храмах" МП та масової загибелі дітей у дитячих закладах РФ. "Погугліть" самі".

Світ Зелений's picture

Це той Рибчинський?

http://images.unian.net/photos/2015_11/1447243352-1207-ryibchinskiy.jpg

і киянам вже належить Київ? :)

А щодо власних передбачень, які можна при бажанні перетворити в зобов`язання з планом виконання.
Маючи певний багаж знань з креативності:
https://www.ar25.org/article/tehniky-kreatyvnosti.html
Тут вже недалеко до здійснення мрій...
Була така громадська ініціатива: Мрій-дій! Правда чомусь не діє з 2014 року...

#ВсеБудеДобре!
Бойовик, з'їдаючи в кущах смажену яєшню, вгледів профіль ґрунтознавця.

Анатолій Висота's picture

Дякую, друже Світе, за твій добозичливий коментар і щедру оцінку. Зверни увагу: Рибчинський прогнозує, що буде в 2016 р.., а я це майбутнє щодо НО і ВУД створив! Це моє творіння кілька радійців підтримали і цим підсилили його, а більшість з ОПОРНОЇ СОТНІ, мабуть, просто не зрозуміла.

Ґайя Радісна's picture

Завжди привертає увагу натхненна радість, що пронизує усі статті пана Анатолія Висоти. Такі статті приємно читати! На Вашому прикладі, пане Анатолію, радо бачу, що люди з простору пригод існують
Стосовно змісту статті: так, варто, мабуть, закликáти шановне товариство до спільних дій, до творення спільного майбутнього, бо, на мою думку, нам усім, і радійцям, і всім українцям не вистачає єдності. Тому приєднуюся до Ваших передбачень щодо стрімкого зростання відвідуваності сайту НО та утворення першого рою ВУД. !Хай буде! І хай здійсняться Ваші родинні плани!
Єдине зауваження: я б не цитувала жодного з нинішніх політиків, хай і начебто проукраїнського Євгена Рибчинського ( іноді так хочеться, щоб «народні обранці» в один момент десь поділися), адже всі вони – з просторів страждань і боротьби і навряд чи зможуть бути нам корисними.
Також не можу не звернути увагу, що було б чудово, якби шановні радійці не забували про тактовність, адже будь-яке зауваження можна висловити так, щоб не образити співрозмовника, щоб у нього залишилося гарне враження про вас.
!Хай буде!

Ґайя Радісна

Анатолій Висота's picture

Дякую тобі, Гайє Радісна, за добре слово і за щедру оцінку у 10 галів. А ще більше тобі віддячить Творець Всесвіту за допомогу у конкретному творенні радісного майбутнього НО і Вільної Української Республіки! Вітаю товариство із Першим березня 2016 р. - ПОЧАТКОМ ВЕСНИ! Будьте щасливі!

Вiктор Нокiд's picture

Трошки "заглядань" у майбутнє.
Трамп не буде президентом.
Чому?
По-перше, того не бажаю я.
По-друге, того не бажає Папа.
По-третеє, того не бажає народ, бо Трамп реально за обмеження прав громадян, на користь спецслужб.
Хто буде Президентом?
Якщо від республіканців таки буде Трамп, то Клінтон.
Якщо ж не Трамп, то треба трохи почекати.

Анатолій Висота's picture

ЦІкавий твій прогноз, Вікторе. Гадаю, що для України був би позитивним президент США, схожий на Рейгана. А як ти гадаєш?

Анатолій Висота's picture

Сьогодні, 6 березня 2016 р.я зроблю підсумки для цієї публікації. Рейтинг її = 59. Число переглядів = 145. Коментарів - 44. Крім мене ці коментарі написали: Явсе Світ, Миро Продум, Тимур Де-Бальзак, Андрій Гончаренко, Зоріна Небокрай, Еней Харалужний, Олена Каганець, Сергій Остапенко, Амадео Райт, Ірина Новиченко, Аль Де-Гід, Віктор Нокід, Світ Зелений та Гайя Радісна. Всім вам я дякую! Більшість моє планування майбутнього підтримали і цим його підсилили. Миро Продум та Сергій Остапенко до цього планування поставилися несхвально, натякнувши на неврівноваженість і навіть паранойю автора та його маячню. Дехто, наприклад, Амадео Райт та Андрій Гончаренко просто не зрозуміли мій задум ПРЯМОГО планування майбутнього. За порадою Зоріни я за завдані мені образи намагаюся забути, а вам, Миро й Сергію, я прощаю і відпускаю. Живіть в мирі і злагоді!

Сергій Остапенко's picture

Правда грунтується на обрію людини, і зі зміною світогляду ми виявляємо нові основні істини.
Прогрес краще ніж регрес. Подякуй за допомогу своїх тренерів і прости самого себе

Хай Буде!