Народний Оглядач's picture
Народний Оглядач

Живе Слово: 6 вересня – спільне включення в егрегор Неньки України

Категорія:

У понеділок 6 вересня о шостій годині ранку прихильники Живого Слова всього світу проведуть одночасне читання 10-ї форми ЖС. Мета – включення в егрегор України та його посилення, а також оздоровчий енергетичний обмін. Точно встановлено, що колективне читання Живого Слова дає відчутно сильніші результати в порівнянні з індивідуальним читанням.

Перший досвід спільного читання Живого Слова було здобуто 25 серпня.За відгуками учасників цієї колективної молитви (літургії):1) майже всі учасники пережили яскраві фізичні та емоційні відчуття з елементами розширення свідомості;2) більшість участників зауважили, що у цей день надзвичайно вдало розвивалися справи, неначе було особливе сприяння Всесвіту.Деяким учасникам почали снитися гарні віщі сни на тему Живого Слова і прекрасного майбутнього України.У зв’язку з отриманням виразно позитивного результату, практику спільного читання Живого Слова будемо здійснювати 6-го і 25-го числа кожного місяця з 6-ї години ранку. Досвідчені учасники читають універсальну форму 10, всі інші - поточну форму, з якою працюють цього дня.Якщо ви ще не практикуєте оновлення Живим Словом, але бажаєте долучитися до його сили – пишіть на sensar @ meta.uaХай Буде!

В тему:Живе Слово: 25 серпня – колективна молитва за УкраїнуНові універсальні форми Живого СловаЖиве Слово творить державуЖиве Слово: для тих, хто прагне більшогоМузика під настрій:NO-music


Кому вниз. Заповіт Арійській Людині (Альбом "Реформація: 25 пунктів"Музика з аудіодиску «Реформація: 25 пунктів» (аудіо, MP3)В тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...