Народний Оглядач's picture
Народний Оглядач

"А Будда родом з України!" — стверджує відомий тибетський Лама

Світ:

Твердженнями про те, начебто Ісус Христос походить з Карпат, уже нікого не здивуєш, але те, що Будда походить з південних регіонів України — це вже дійсно сенсація!.. Тим більше, що доводять такий дивний історичний факт не українські окультисти чи аматори потойбічних явищ, а... самі ж тибетці.

У Київ цю сенсацію привіз учитель однієї зі шкіл тибетського буддизму лама Оле Нідал. До речі, за походженням датчанин. На прес-конференції він повідомив, що українські корені царського роду Сакьямуні (з яких з'явився Будда) авторитетно підтверджує великий лама Тибету 17-й Кармапа Тхае Дордже.

За словами Оле Нідала, предки Будди жили в Україні в районі нинішнього Запорожжя. Потім під тиском різних племен і матеріальних обставин їм довелося відправитися на Схід. Так Сакьямуні з’явилися в Північній Індії, де близько 2500 років тому народився майбутній засновник однієї зі світових релігій. На території Індії дотепер проживають світлошкірі, високі і блакитноокі індійці, нащадки того самого роду Сакьямуні. До речі, як запевнив датський буддист, саме такими, за переказами, і були перші зображення Великого Будди.

Джерело: Ярослав КОЦЮБА «Сьогодні», 16 вересня 2000

Коментар “НО”:

Сак’ямуні — буквально сак’я-людина, людина з роду саків. Сак’я — це самоназва (сак-я), подібно до “ар’я” (сонце-я або бог-я).

----------------------------------
В тему:

Етнічна основа християнства: гали—галілеяни—тиверці

Істинний арієць

Згадай себе!

Підписуюсь на новини

Comments

Гендельф Білий's picture

Чудова стаття. Хочу лише додати, що засновником сланозвісного кунг фу, є індійський монах Бодхідхарма нащадок Будди. Китайці називали його Дамо. Саме він у 5 ст. почав обучати шаолінських монахів прийомам самозахисту. Отже основи славнозвісного кунг фу мають арійські корені

Ми не фантазуємо: ми розраховуємо! Але для того, щоб розраховувати, ми спочатку фантазували.