Олена Каганець's picture
Олена Каганець

Віруси – це рушії еволюції, а паніка прискорить перехід до цифрових технологій – Євген Головаха

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Соціальними наслідками пандемії для України можуть стати прискорений перехід на цифрові технології та дистанційне навчання. Буде розвиватися і вдосконалюватися дистанційне навчання, яке становитиме серйозну конкуренцію класичним навчальним закладам.

200416yevgengolovaha.jpg

Євген Головаха
Євген Головаха

Про це в інтерв'ю виданню Лівий берег сказав соціолог, професор, доктор філософських наук Євген Головаха.

«Для України це прискорений перехід на цифрові технології те, до чого закликали недавно відставлені «кабмінівські мрійники». Тепер вже доведеться переходити без всяких додаткових вливань, бо діватися просто нікуди», зазначив Головаха.

«Я колись писав, наприклад, що дистанційне навчання це єдиний спосіб добитися декларованої лібералами рівності можливостей. Кожен з будь-якої точки планети зможе отримати сучасні знання від найкращих викладачів», підкреслив професор.

«Епідемія – історично дуже важливий елемент розвитку всього живого. Вірус – це в принципі джерело еволюції, один з важливих її механізмів. Ніякої людини не було б, якби не було вірусів. У геномі людини маса фрагментів, отриманих від різноманітних вірусів.

Ще толком невідомо, яку функцію вони виконують, але так склалося. Віруси відсівають слабких у багатьох видах, вони постійно змінюють ситуацію і штовхають нас до еволюції» – сказав Євген Головаха.

Професор Головаха висловив погляд сучасної науки, який суттєво відрізняється від погляду, що просувається великими ЗМІ. Докладніше про це у статті: Віруси забезпечують еволюцію людини та її пристосування до змін довкілля – професор Костянтин Уманський.

Наші інтереси: 

Використовувати карантин задля виявлення нових можливостей.

Підписуюсь на новини

Comments

Арджуна Пандав's picture

Віруси : це деградація людини, суспільства, країни як фізично так і духовно. На прикладі звичайного компьютера , коли він заражений вірусом його працездатність очевидно помітна, вірус може призвести прилад до його поломки а то й самої смерті, так і відбувається з людьми. Вірус не несе нічого позитивного в ньому проглядається , що ми живемо в эпоху де зло бере верх над добром, де лицеміри які уявляють себе власниками світу вирішують долю людей , створюючи віруси як соціальні програми самознищення, як інформаційні віруси, віруси біологічні які впливають на наше здоровья та життя і так далі.на вищих планах життя, такими проблемами як вірус не хворіють, та бо там все абсолютне, здорове і цілісне.
Як сказав великий учитель Хрестос : шукайте насамперед царства небесного де немає ні мілі, ні ржі, ні злодіїв, ні хвороби, ні війн, там де життя вічне !
Робіть висновки друзі , хто ким являється сьогодні ? Чи вівцею, чи левом.

Радіймо!

Олена Каганець's picture

Що Ви таке говорите? Віруси - це не деградація людини, а навпаки! Ви читали оцю статтю про природу вірусів?

Владислав Дзигар's picture

В Комп'ютерах "демони" виконують корисну роботу, тому тут аналогія хибна. Якщо порівнювати наше життя з комп'ютерним, то наш вірус дореніше порівняти з оновленням ОС чи якимось патчем.

Жнива почалися, браття!