Богдан Лакомський's picture
Богдан Лакомський

Харчування та підгодівля для рослин

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Щоб бачити на земельній ділянці потужні здорові рослини, а після закінчення сезону отримати надлишковий урожай, необхідно не просто іноді підгодовувати культури, а вносити цілий комплекс добрив, підсилюючи ефект препаратами захисної дії. Завдяки цьому рослини придбають сильний імунітет, стануть повноцінно розвиватися, наповнюючись енергією життя, щоб віддати якісні смачні плоди.

У добривах потребують не тільки городні культури, а й квіти, кущі та дерева. Склад діамофоска гарантує будь-яким рослинам комфортне існування, а власнику землі – повне задоволення при вигляді зеленіючих грядок, благоденства саду та квітника. Компоненти, включені в препарат діамофоска, гармонійно поєднуються. Добриво годиться для всіх насаджень, його можна застосовувати протягом усього сезону.

Діамофоска – універсальний склад. Аграрії вельми цінують його за швидкий результат. Наявність його в ґрунті відразу справляє позитивний вплив на рослини. Добриво містить:

1. Калій.

2. Фосфор, що легко привласнюється кореневою системою.

3. Амонійну форму азоту, що виключає вимивання або вивітрювання.

4. Мікроелементи – сірку, кальцій, залізо, цинк, магній.

Добриво поставляється у вигляді рожевих гранул. Добавка вельми популярна серед закордонних землеробів, що закуповують склад у виробників величезними обсягами.

Використання

Дане добриво годиться для ґрунтів будь-якого типу – від легких піщаних до важких глинистих. У важкі ґрунти склад можна вносити в кінці року, оскільки вивітрювання або вимивання виключено. З піском складніше, оскільки він не утримує поживних речовин. Тут удобрювати доведеться двічі – навесні та восени.

Склад вважається практично безпечним. Компоненти комплексу не накопичуються в листі, стеблах та плодах у вигляді нітратів. Для культур, що негативно реагують на хлор, дане добриво є оптимальним рішенням. Склад дозволяє запобігти зародженню та розвитку багатьох хвороб, зниження якості плодів. Добре захищає від слимаків та деяких інших шкідників. Крім використання на грядках, препарат може застосовуватися для підвищення врожайності полуниці, малини, огірків. Добре впливає на розвиток картопляних бульб, сприяючи поліпшенню їхнього товарного вигляду. Склад може вноситися як в розчиненому вигляді, так й в гранулах.

Азотна підгодівля

Азот – необхідний елемент, що бере участь в синтезі білка, а в рослинному середовищі – ще й в утворенні хлорофілу. Чи можна без використання азотного підгодовування якось змусити рослини повноцінно розвиватися та плодоносити? Навряд чи. Та й навіщо це потрібно, коли є недорогий амоній сульфат, що відмінно вирішує проблему.

Амоній сульфат містить сірку та азот, які є харчуванням для будь-якої сільськогосподарської культури. Цю підгодівлю активно застосовують при вирощуванні зернових, винограду, овочів. Амонійна форма азоту набагато краще засвоюється представниками рослинного світу, ніж нітратна. Цю перевагу препарату найкраще помітно при використанні на запущених ґрунтах, для яких склад виступає в ролі справжнього еліксиру життя, що дає посівам можливість рости та розвиватися.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини