Олена Каганець's picture
Олена Каганець

Українець став найкращим співаком у світі: відео виступів переможця

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Андрій Кимач здобув перемогу на престижному міжнародному конкурсі серед класичних виконавців "Кардіффські голоси", який кожні два роки проводиться за підтримки валлійської Національної опери й адміністрації міста та округу Кардіфф у Великобританії. 

19070101.jpg

Андрій Кимач (фото: facebook.com askonasholt)

31-річний уроженець селища Крижополь, що на Вінничині, на додаток до статуетки отримав солідну грошову винагороду - 20 тисяч фунтів стерлінгів (665 тис. грн), передає РБК-Україна.

Андрій розповідає, що з дитинства спостерігав за конкурсом і навіть не думав, що колись зможе взяти в ньому участь. Для оперного співака статуетка стала втіленням мрії.

Цьогоріч понад 400 оперних виконавців віком від 18 до 32 років подали заявки на участь у конкурсі. І лише двадцятеро із них пройшли відбір. Після тижня змагань Андрій увійшов до п'ятірки фіналістів.

У фіналі він виконав твори Жоржа Бізе, Сергія Рахманінова та Гаетано Доніцетті.

 

 

Конкурс було оголошено ще у жовтні минулого року. Саме тоді Андрій надіслав свій диск. 

Андрій Кимач навчався на філософському факультеті КНУ імені Тараса Шевченка, а потім на вокально-диригентському факультеті Національної музичної академії імені Петра Чайковського.

 

 

Із 2016 року був солістом Херсонської обласної філармонії. А на початку червня 2019-го співав в опері "Кармен" Жоржа Бізе в італійському театрі Джузеппе Верді.

30 червня Андрій Кимач виконав головну партію в опері Антона Рубінштейна "Демон" у Лондоні.

 

Наші інтереси: 

Україна багата на співочі таланти.

Підписуюсь на новини

Comments

Костянтин Струк's picture

Сильно. Дуже сильно.

Поки дихаю - сподіваюсь!