Бор Крутивус's picture
Бор Крутивус

Представник ЦСК Гартленд у Тернополі

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Радіймо! Пропоную свою кандидатуру на роль офіційного представника Центру Стартап Культури Гартленд в місті Тернополі. Всіх, хто в Тернополі, запрошую до взаємодії. Поодинці ми можемо багато, разом ми можемо все.

Зараз я знаю, що кожна людина котра приходить в цей світ, приходить з певною метою. Світ в своїй суті прагне рухатись до досконалості і особисте завдання кожного, хто сюди приходить, за допомогою певних маркерів (які можуть бути закладені до нас) побачити той напрям, яким найкраще рухатись до досягнення мети. І тут з'являється думка про цікаву гру слів "мета" і метаПОЛІТика :) Вважаю, що чим швидше людина почне задумуватись над "вищими матеріями" (що є процесом пошуку), тим швидше віднайде правильний напрям, яким найкраще рухатися. А наші життя надто цінні, щоб марнувати їх на щось інше. Першим моїм маркером який ніби "випадково" потрапив до рук, була перша книжка "Арійський стандарт" Ігора Каганця, вона була вже навіть як ліхтарик чи як оптичний прилад, що допомагає узріти процеси, які не видно неозброєним оком.

За сайтом НО я спостерігав час від часу давно. Інформація, що подається тут, це ще один маркер. І ось вже якийсь рік часу, як я тут зареєструвався. Добре навчився не лише "фільтрувати" інформацію, але й набув здатності "діставати" ту інформацію, яка мені потрібна. Найкращим способом перевірки правдивості я вважаю порівняння з джерелами без спільних русел. Логічність викладу тут грає значну роль. Емоції, які несе з собою певна інформація, це третє на що зважаю. Потрібна інформація як інструмент, що налаштовує людину на потрібний лад. Інформація, що культивується тут, підходить до всіх моїх критеріїв. Одним з індикаторів правильності є те, що коли ти читаєш щось, а при цьому здається, що про щось таке вже й сам колись думав...

Мені подобаються позитивні ідеї, які тут просуваються: здорове харчування, розвиток людини і соціуму, пізнання глибинних знань; лише поєднання всіх фарб дозволяє намалювати повноцінну картину. Як добре, що до мене дійшло те, що справжній духовний розвиток не можливий без фізичного і навпаки. Після ознайомлення з певними теоріями і переходу до експериментальних практик приказку "В здоровому тілі здоровий дух" починаєш розуміти по-іншому. І тут стає у нагоді великий доробок дописувачів сайту НО. Я дійшов висновку, що людина має зберігати рівновагу в своєму житті, завжди залишати в своєму "глечику" місце для чогось нового. А під "зберігати рівновагу" мається на увазі також уникати падіння у будь-які крайнощі та фанатизми. 

Я люблю бігати на довгі дистанції, а також їздити велосипедом на ще довші, беру участь в змаганнях і марафонах, спортивні і екстремальні походи в гори - це теж про мене. Найбільше скільки пробігав за раз - 100 кілометрів, тоді підняв планку своїх можливостей. Люблю це робити. Разом з тим займаюсь творчістю: створюю власні парфуми, фотографую, беру участь в зйомках короткометражних фільмів... Звісно, що це все роблю з прекрасним оточенням, якому завдячую в цьому. Йдучи своїм шляхом, людина зустрічає своїх людей, яким по дорозі. Радий, що такі люди є.

Насправді все це тільки початок і все велике, як ми знаємо, починається з маленького. З маленького зернятка проростає велике дерево. Тому й хочеться виводити все на новий вищий рівень. Разом ми можемо зробити набагато більше і краще. Разом ми можемо дати світло Світу і так його змінити. Мені це подобається, це не лише корисно, а й весело. ЦСК Гартленд пропонує систему, яка може змінити все довкола на краще, а почати звісно потрібно з себе! Але все набагато ефективніше, коли таких, хто починають з себе, багато.

Наші інтереси: 

Розвиток у взаємодії.

Підписуюсь на новини

Comments

Володимир Федько's picture

Вітаю і бажаю успіхів!

Цікаво буде подивитися, друже, на твої фоторозповіді про подорожі і прогулянки!

Quote:
Зараз я знаю, що кожна людина котра приходить в цей світ, приходить з певною метою. Світ в своїй суті прагне рухатись до досконалості і особисте завдання кожного, хто сюди приходить, за допомогою певних маркерів (які можуть бути закладені до нас) побачити той напрям, яким найкраще рухатись до досягнення мети.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Бор Крутивус's picture

Дякую!
Певно треба опублікувати щось з того на НО.

Критикуєш - пропонуй, пропонуєш - дій, дієш - відповідай за наслідки.

Оксана Колосовська's picture

Радіймо! До зустрічі на конференції!

Бор Крутивус's picture

Радіймо! До зустрічі.

Критикуєш - пропонуй, пропонуєш - дій, дієш - відповідай за наслідки.

Зірка Вітошинська's picture

Успіхів тобі, Боре!

Перебігла твій цікавий блог, заінтриґувало мене, серед іншого, з чого виробляєш парфуми :) - тільки таємниць не викривай!!!

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Бор Крутивус's picture

Дякую, мабуть один з моїх записів у блозі буде присвячений парфумам і магії запаху. ;)

Критикуєш - пропонуй, пропонуєш - дій, дієш - відповідай за наслідки.

Андрій Юрків's picture

Вітаю, Радіймо !

Реальність існує незалежно від вас ... До тих пір, поки ви з цим згодні.