Олена Каганець's picture
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Hits: 0

Порошенко пропонує позбавляти громадянства тих, хто має інші паспорти

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Президент України Петро Порошенко пропонує Верховній Раді визначити добровільне набуття українцями громадянства іншої держави підставою для позбавлення їх громадянства України.

Про це повідомив журналістам представник президента у Верховній Раді, депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов, передає "Українська правда".

"Цим законопроектом буде чітко встановлено, що особа, що добровільно набула громадянства іншої держави, буде вважатися такою, яка підпадає під дію вимоги про припинення українського громадянства", – сказав Герасимов.

За його словами, у документі уточнено підстави для припинення українського громадянства.

Зокрема, такою підставою буде нездача іноземного паспорта під час набуття українського громадянства у встановлений строк.

Він наголосив, що ці вимоги стосуються винятково осіб, що набували іноземного громадянства добровільно, і не поширюються на жителів анексованого Росією Криму, де не йдеться про добровільне громадянство.

Як відомо, голова фракції Радикальної партії Олег Ляшко й 9 депутатів Верховної Ради пропонують парламенту передбачити дострокове позбавлення повноважень депутатів у разі встановлення фактів наявності в них громадянства іншої країни.

Законодавство України забороняє подвійне громадянство у нашій державі, однак, санкцій за наявність паспорта чи паспортів іншого громадянства не передбачено, чим й користуються політики.

Наші інтереси: 

Порошенко почав діяти.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Паперовий альманах «Гартленд»: як замовити і отримати поштою

У паперових випусках «Гартленду» зібрані найкращі статті «Народного Оглядача» з метафізики, релігії, магічної традиції, націоналізму, расології, біоритмології, оздоровлення, правильного харчування,...

Comments

Володимир Федько's picture
0
No votes yet
Submitted by Володимир Федько on 13 March, 2017 - 15:23

Що за законодавство без санкцій за його порушення!

Quote:
Законодавство України забороняє подвійне громадянство у нашій державі, однак, санкцій за наявність паспорта чи паспортів іншого громадянства не передбачено,

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!