Ставр Годинович's picture
Ставр Годинович
65

Продам за гали футболку з жовто-блакитним прапором

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Якісна чистобавовняна біла футболка з жовто-блакитним прапором.

Національні кольори розташовані відповідно до правил геральдики, а саме: жовта смуга зверху, блакитна — знизу. По центру розташований блакитний щит з гербом “Сокіл волі”. Співвідношення сторін прапору, ширина жовтої та блакитної смуг підпорядковані “золотому перетину”.

Наявні розміри:
M (наш 48-й) 1 шт.
XL (52-й) 2 шт.

Акційна варнтість футболки - 80 галів. На футболках є невеликий виробничій дефект - біля пройми є маленька червона плямка, розміром десь 1-1,5 мм. Якщо спеціально її не шукати, то можна і не помітіти.

Якщо ви не в Києві, то доставка "Укрпоштою" або "Новою поштою" за ваш рахунок за їх розцінками.

Наші інтереси: 

Розвиваємо галокономіку

Теги:

Comments

Леонід Українець's picture

Скільки би коштувала футболка з прапором на весь зріст?

Ставр Годинович's picture

Якщо мається на увазі повне покриття усіх ділянок тканини відповідним кольором - то це треба спеціально окремо виготовляти тканину (від 500 метрів та більше) і організовувати відповідне виробництво (пошиття) таких футболок з цієї тканини.

Якщо наносити малюнок прапору формату А3 (приблизно 297х420 мм) на вже готові футболки, то при невеликому тиражі вартість буде біля 200 грн.

Є ще фірми, які друкують будь-який малюнок на спеціальному принтері на футболки. Тут може бути будь-яка кількість кольорів (адже це - спецпринтер), але на малюнку не повинно бути дрібних деталей, бо це не фарба, а спеціальне чорнило, і воно при друці трішки "розпливається". Але якщо деталі малюнку не меньше 2 мм, то все класно. От тільки такі футболки не варто прати в машині - тільки руками.

Михайло Харачко's picture

?Будуть 2шт розміру S

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Ія Подолянка's picture

Купую розмір М.