Ігор Каганець's picture
Ігор Каганець
  • Visits: 3
  • Hits: 4

Петро Олар: Україна і Литва пам’ятають спільне походження

Спецтема:

Український кінорежисер Петро Олар переїхав на постійне проживання у Литву для розвитку спільного інформаційного простору майбутньої Співдружності Міжмор’я - повідомляє литовський портал “Новини Примор’я” (“Паюріо нау’єнос”).

160728petroolar.jpg

Петро Олар
Петро Олар

Оператор та ТБ режисер Петро Олар під час Литовського відродження працював в Останкінському ТБ у групі передачі "Взгляд", 23 серпня 1989 року він знімав з літака Балтійський Шлях.

13 січня 1991 року, коли Литва захистила свою державу під час наїзду танками на людей у Вільнюсі, після краху демократичного шляху розвитку Росії, залишив Москву та 10 років працював у Ватикані на ТБ, супроводжував папу Римського Івана Павла ІІ в його подорожах, а після його смерті у 2005 році  - повернувся до життя в Україну.

Під час Українського повстання за Свободу та захист своєї Незалежності, Петро постійно їздив з допомогою на фронт, співпрацював з волонтерами, і разом з дружиною Анною постійно віз допомогу з Литви до бійців.

Петро Олар вже 4-ий рік співпрацює з Литвою, а зараз переїхав на постійне життя до Литви, де організує інформаційний простір для народів ВКЛ - Литви, України, Польщі та у перспективі - Білорусії, розвиває інтернетне ТБ "Міжмор'я TV-7" та портал "Народний Оглядач" ar25.org.

Огляд підготував Юозас Валюшайтіс.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи