Олена Каганець's picture
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Hits: 0

В Україні починається період визначних сторічч

Категорія:

100 років створення синьо-, сіро-жупанних дивізій, чорних запорожців, походу на Крим, великої кількості боїв із російською армією, зимових походів.... А це конкретні люди, славетні імена. Все це чудове тло, аби підкреслити - Росія не міняється і завжди буде небезпекою.

Уроки... паралелі...

Заколот більшовиків під час наступу Муравйова - практика, що стала класичною для Москви - підірвати зсередини, задуривши недоумкуватому населенню мізки. Маніпулюють росіяни, як правило, тими, хто вважає себе ображеними, прагне халяви, не має освіти. Принцип підбурення, що в часи "січневого заколоту", що зараз, коли типу патріоти носяться з "третім майданом", однаковий - за будь-якої причини здійняти протест, а краще переворот. Поки влада буде наводити лад, а народ розбиратися, хто і навіщо воду мутить, зовнішнє вторгнення доб"є країну.

В 1918 році у Росії план спрацював. Зараз поки не працює. В 1917-21 роках на руку Росії грали лівацькі настрої в суспільстві, військах і українській владі. Відтоді, напевно, ліваків, котрі є популістами за визначенням, до влади в Україні на гарматний постріл не треба підпускати.

Цікавий нюанс, поки в Києві душили червоний путч, під Крутами МЕНША частина українських сил тримала БІЛЬШУ частину російських. ТОЙ КОНКРЕТНИЙ бій тактично українські сили програли, але змогли виграти час. Виграти час! Крути дозволили тримати Київ під час переговорів, котрі зафіксували молоду українську державу на міжнародній арені! Українські сили під Крутами зазнали значно менших втрат, аніж російський агресор. Тільки українці концентруються на трагедії і героїзмі наших загиблих і не звертають увагу на те, які втрати було завдано ворогу і який результат (зокрема політичний) того бою... Відчуваєте паралелі?

Злочини росіян під час захоплення Києва маловідомі широкому загалу. А варто було б ставити акцент на результатах тієї різанини. Це буде витвережувати любителів примирення.

Військо і тільки військо може бути гарантом спокою країни, але військо, в котрому буде мегапотужна патріотична складова. В армії ідеологічна робота має бути як мегафабрика. Дозволити ворожим агітаторам гноїти армію - вбити країну. Колись Росія змогла забити памороки байками про рівність, землю, благодєнствіє і армія переходила на бік ворога чи просто йшла по селах. Ідеологічний стрижень у війську має бути стати окремим клопотом. Військо може бути базою українського республіканства.

В Україні починається період визначних сторічч. 100 років створення синьо-, сіро-жупанних дивізій, чорних запорожців, походу на Крим, великої кількості боїв із російською армією, зимових походів.... А це конкретні люди, славетні імена. Все це чудове тло аби підкреслити - Росія не міняється і завжди буде небезпекою.

А головне, сторіччя - це чудова нагода НАРЕШТІ провести спадковість сучасної української держави від держав початку 20 століття - ОФІЦІЙНО. Нарешті зафіксувати, що українська армія є спадкоємицею не армії СРСР, а армій Перших і Других визвольних змагань. Це неймовірний шанс вбити великого срібного цвяха в груди московитського пропаганд-вурдалака. Кому треба прокричати на вухо, що це шанс неможливо прос.... втратити.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Полювання на орків (художник Якуб Розальськи)

Війна в Україні завершиться тоді, коли буде досягнута її мета (+аудіо)

Справжня мета цієї війни полягає у формуванні нової української нації – носія передових світогляду та соціальної організації. Отже, війна припиниться тоді, коли процес постіндустріального...

Comments

Аватар Арій's picture
0
No votes yet

Поспілкуєшся з нашими телеведучими у тому ж Фейсбуці, і ніби ж розумні люди, а з екранів вони чомусь постійно сер..., перепрошую, говорять один негатив і дурню.

<b>За добро заплатимо добром,</b>
<b>а за зло — по-справедливості.</b>

Явсе Світ's picture
0
No votes yet

Комуняки досягали мети підбурюючи незадоволених,обіцяючи їм те,про що ці нероби мріяли все життя..Проглядається паралель із залученням нових земель християнами..вони теж захоплювали мізки у представників низьких верств населення обіцяючи рай після смерті і т.д..а потім вже приходили війська папи і рятували ображених християн від короля "варвара",вирізаючи в основному еліту народу,який прийшли "рятувати"..так само робили і комуняки вже у 20 сторіччі...

Також є велика ймовірність того,що серед ідеологів християнізації Європи також переважали особи із "богообраного племені"..адже тактика і стратегія дуже подібна до комунізації..

Вірю в те, що розумію.

Бард Рой's picture
0
No votes yet

Ось приклад моє подачі новини, пов'язаної з цією датою, що я подав у своїй газетці свого райцентру:
КРУТИ: БЕЗВУСІ СТУДЕНТИ НИЩИЛИ ВАРВАРІВ «ПАЧКАМИ»
Депутати-«свободівці» 29 січня в стінах світловодського політехнічного коледжу, разом із тамтешніми студентами, вшанували пам'ять українських студентів, які 98 років тому на станції Крути (Чернігівщина) «зустріли» кількатисячну зграю «лаптьожників» з большевистської Московії, яка, за наказом Лєніна, вдерлася для захоплення Києва. Звісно, півтисячі студентів не стримали цю навалу, але, ціною своїх дорогих життів, затримали її аж на чотири дні. Вони, необстріляні, знищивши понад тисячу дикунів, не зайвий раз довели, що московіти – це боязка та потворна біомаса, всі «пабєди» якої досягаються «заґранатрядамі» та банальним «трупозакидательством» власних солдатів ворожих позицій, і до справжнього героїзму та самопожертви така «доблесть» не має щонайменшого стосунку. Відтак поразку купки безвусих студентів на станції Крути сміливо можна вважати за перемогу українського духу над смердючим перегаром московітських недолюдків.
Та не лише про історію розповідали нинішнім ровесниками тодішніх крутян депутати облради від «Свободи», добровольці бандерівської боївки на нинішньому українсько-московітському фронті «Карпатська Січ» Руслан Степура та Максим Дескант. А ще один «свободівець», міський депутат, вояк-десантник 79-ї аеромобільної бригади Олександр Молчанов розповів молоді про своїх побратимів, нащадків Героїв Крут – «кіборгів» Донецького аеропорту. Наші сучасники, майже рік обороняючи цей стратегічний об’єкт, знищив тисячі ординців та їхніх «ватних» поплічників, вже вкотре довели велич української звитяги і ворожу ницість… Потім, в рамках зустрічі, студенти коледжу переглянули хронікально-документальний фільм – «Україна: забута історія - Крути - Молода Кров»… Єдине, з чим не можна погодитись, так це з назвою того кіна: ні, історія та не забута - ми, українці, її пам’ятаємо а, в світлі подій на сході України, ще більше шануємо.
Ян ДРОБОВИК"
У такому ключі я вже майже 20 років описую всі події, що пов'язані із минувшиною або сучасною Україною. І мене, відверто кажучи, "душить жаба", що мій контекст розповсюджується щонайбільше на тисяч 20 моїх земляків, а в той же час у Києві сидять підари від ідеології і тиражують комплекси меншовартості, страждань, поразок та іншого скиглення на мільйони моїх співвітчизників. Вони і сиділи, і продовжують сидіти. Як їх поміняти, до того, як вони здохнуть від старості? От задачка!

Хай буде!

Миро Продум's picture
0
No votes yet

Барде, перестань скиглити. Якщо хочеш активніше поширювати позитивну інформацію, то пиши не в коментарях, а роби нормальну публікацію у блозі.

Бард Рой wrote:
У такому ключі я вже майже 20 років описую всі події, що пов'язані із минувшиною або сучасною Україною. І мене, відверто кажучи, "душить жаба", що мій контекст розповсюджується щонайбільше на тисяч 20 моїх земляків, а в той же час у Києві сидять підари від ідеології і тиражують комплекси меншовартості, страждань, поразок та іншого скиглення на мільйони моїх співвітчизників. Вони і сиділи, і продовжують сидіти. Як їх поміняти, до того, як вони здохнуть від старості? От задачка!

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Бард Рой's picture
0
No votes yet

Від безпорадности можна трішечки й поскиглити, головне при тому - не опускати руки. Стосовно "блозівської" поради, якою вірогідно скористаюся, дякую. Але ж і там, продивився, кількість переглядів не дюже...

Хай буде!