Народний Оглядач's picture
Народний Оглядач

Рекламу Кому Вниз заборонили з расистських міркувань

Реклямна агенція відмовила їм у розміщенні ролика на “5 Каналі” без жодних розтлумачень.


Річ в тім, що 14 березня, (у середу – наче в суголос з Андрієм Середою :)) Кому Вниз продовжать поширення Музики Високого Духу у Тернополі. Цього дня в Палаці культури "Березіль" відбудеться повнотривалий самостійний виступ патріархів нашої ґотики у "файному місті". Звісно, що у затійників дійства, а ним є Громадське Об'єднання “Сонячна Мережа”, виникло природнє бажання надати якнайширшого розголосу концертові й вони звернулися до тернопільської реклямної агенції "Ідеї, Які Продають", яка володіє в області виключним правом на розміщення зазивалок [реклямних роликів] на СТБ і 5 Каналі. Отож, мова йшла про повноцінне комерційне (не спонсорську допомогу!), до того ж гуртове замовлення за відповідну оплату, аби оголошення про рок-вечір від Кому Вниз пролунали на ТБ і радіорозголосах, у газетах – словом, все як належить.

Спочатку між затійниками виступу Кому Вниз та реклямниками все йшло як у ділових людей: розцінки, кількість подач, знижки тощо, – однак у підсумку Галина Карпенко, керманичка агенції "Ідеї, Які Продають", несподівано повідомила оргкомітет, що відеоролик на 5 Каналі про концерт Кому Вниз у Тернополі крутиться не буде за ніякі гроші. Жодних обґрунтованих або хоча б необґрунтованих причин у відмові пані Карпенко не надала і на запитання бодай якось прояснити цей випадок відповіла стисло: "Без коментарів". Рівно ж як не сказала, чи це її особисте рішення, чи вона виконувала чиюсь вказівку згори: "Вважайте, що моє", – і назвалася, що вона є водночас і власницею, і начальницею агенції "Ідеї, які продають". Можна привітати цю контору з відкриттям нового закону у господарці: продавець відмовляє покупцеві лиш на тій підставі, що в нього бач, очі карі!

Поза тим з-за лаштунків стало відомо, що заборону на розміщення оголоски тернопільський відділок "Ідей, які продають" отримав таки зі столичної "таємної" управи, яка заборонила крутити ролик про концерт Кому Вниз в Тернополі суто з расистських міркувань.

Додаткові довідки можна отримати у розпорядника ГО "Сонячна Мережа" Тараса Іваницького за особовим 067-442-09-48.

Крім того, на сторінці www.taras.co.ua запущений новий громадянський Почин, спрямований перетворити присудження найвищої нагороди в царині мистецтва – Національної премії України ім. Тараса Шевченка – у привселюдну справу, позбавлену кулуарних "мєждусабойчікав". На цій сторінці кожен бажаючий може віддати свій голос за того чи иньшого висуванця на здобуття Шевченківської премії у галузі красного письменства, малярства, піснетворення, театру.

Пояснення слів, що зустрічаються в тексті, можна прочитати тут:
Словник Юрка Зеленого для меломана і не тільки...

--------------------------------------------------

“ФДР-вісті з Краю”
(українські музичні новини)
Юрко ЗЕЛЕНИЙ, упорядник ФДР-вістей з Краю
вул. Оболонська, 21
4-й поверх, Праве крило
Київ 04071
Україна
+38 (067) 94-658-34
+38 (044) 417-56-14
+38 (044) 233-36-34
E-mail: info@fdr.com.ua
Web: www.fdr.com.ua

----------------------------------------------------

В тему:

Андрій Середа: "Українці - це освячена зброя"

Рок-характерники з Кому Вниз пройшли ІІ тур конкурсу на здобуття найвищої нагороди в Україні в галузi культури - національної премії ім.Тараса Шевченка

Вечір в опері: тріумф високого духу

Рок-характерники Кому Вниз - у Тернополі! Відчуй музику високого духу!

Офіційний веб-сайт гурту “Кому вниз”
 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...