Воля - українська національна ідея

Як виглядатиме динамічна владна вертикаль? – дискусія про ВУД

Політик і правник Іван Макар сформулював принцип влади у Вільній Українській Державі: «У громаді – верховенство громадянина, а у державі – верховенство громади». Як це може виглядати практично?
Інновація починається з лідера

Чому потрібна лідерська модель? – дискусія про ВУД

Особливість інновацій у тому, що вони майже завжди починаються з однієї людини – лідера, який захоплюється ідеєю і веде за собою прихильників.
Іван Іванович Мака́р (* 15 січня 1957, с. Галівка, Старосамбірський район, Львівська область) — український громадський і політичний діяч, правник.

Іван Макар: Є питання щодо відповідальності громад за своїх членів – дискусія про ВУД

Зауваження пана Ігоря Каганця у статті «Вільні громади постіндустріальної України» щодо необхідності формування демосів не лише за територіальною ознакою є доволі вагомими і з ними, принаймні...
Іван Макар - доброволець батальйону АЙДАР

Дискусія про ВУД: екодемократія, структура, Міжмор’я, символіка, легітимність - Іван Макар

Відомий український політик і правозахисник Іван Макар висловив деякі пропозиції і застереження щодо проекту Вільної Української Держави, які заслуговують на пильну увагу.
Демос - це коли всі знають всіх.

Вільні громади постіндустріальної України

Обговорюємо критичний відгук відомого українського політика і громадського діяча Івана Макара щодо презентації Вільної Української Держави.
Іва́н Іва́нович Мака́р (* 15 січня 1957, с. Галівка, Старосамбірський район, Львівська область) — український громадський і політичний діяч, правник.

Вільна людина у вільній громаді – Іван Макар про заснування Вільної Української Держави

Розпочинаємо обговорення проекту та шляхів побудови нової Української держави. У розвиток теми додаю свій проект Конституції.