Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 15
  • Переглядів: 18

Олександр ФІЛАТОВИЧ: «Справжнє одужання настає, якщо «стерти» хворобу на рівні духу»

«Спочатку було слово. І слово було в Бога». Ця фраза одразу приходить на думку, коли знайомишся з методом інформотерапії — Живим Словом. Його розробив професійний медик Олександр Філатович.

Хтось зауважить: всі знають, що слово здатне й зцілити, й знищити. Мовляв, нічого нового. Та чи всі з нас сьогодні, намагаючись вилікувати ту чи ту хворобу, розуміють просту істину: насамперед треба ліквідовувати причину захворювання на духовному рівні?

На жаль, сучасна людина нехтує споконвічними законами, за якими було створене життя: спочатку — дух, а потім — його матеріалізація. То чи не дивно, що старі хвороби, якими би вдалими не були ліки, здатні повертатися? Причина цього: неліквідоване пошкодження, що трапилося на духовному рівні.

…До його кабінету — черга. Але дивна річ: настрій у людей, що очікують прийому, зовсім інший, ніж у звичних поліклінічних чергах — навіть піднесений. Знайомлюся з однією з пацієнток, пані Надією. Жінка каже, що прийшла до медичного Центру інформотерапії, бо довгі роки страждала від безсоння. Жодної ночі вона не засинала без снодійного. За декілька тижнів лікування сон став природним. Одночасно з цим лікуванням ця пані почала інтенсивно складати музику. Сьогодні вона переконана: безсоння було їй дане, аби зрозуміти, що її покликання в житті — музика, а не інженерна справа, чим займалася все життя.

Отож лікар Філатович пігулок не приписує, ін’єкцій — також. Обстежує своїх пацієнтів без дорогих приладів — візуально. Так споконвічно робили лікарі від Бога…

— Пане Олександре, скажіть, як саме можна попередити хворобу в дусі, аби вона не почала руйнувати фізичне тіло?

— Саме про це йдеться в ІV розділі моєї книги «Живе Слово творить життя», яка минулого року вийшла друком у видавництві «Фенікс». В тексті наводяться п’ять універсальних формул, які допомагають зупинити процес розповсюдження хвороби.

— Чи можете сказати, як саме виявляється хвороба душі, яка згодом може перейти в хворобу тіла?

— Спочатку хочу зауважити: всяке захворювання починається з блокування на рівні духу. Далі — на рівні душі. Потім блокується один з енергетичних центрів, що відповідає сегменту душі. І останній ступінь — хвороба починає безпосередньо виявлятися на рівні фізичного тіла у вигляді порушень функціонування клітин, органів, органосистем. Якщо цей процес не ліквідувати, надалі він може призвести до руйнації фізичного тіла. Якщо людина починає працювати з універсальними формулами, вона ліквідовує інформаційне блокування на перших трьох стадіях розвитку хвороби; відтак вдається припинити розповсюдження хвороби на фізичне тіло.

— Чи можете сказати, за якими симптомами можна визначити хворобу душі?

— Вона проявляється у вигляді невпевненості, страху, незадоволення своєю особистістю, стосунками з навколишнім середовищем.

— Чи складно зцілити людську душу?

— Моя методика досить ефективно знімає порушення на цьому рівні. Якщо ж мова йде про психічні зрушення, метод не працює. Так само в нашому Центрі не лікують онкологічні, шкірні та інфекційні захворювання. Ми не розширювали методику, оскільки Міністерством охорони здоров’я заборонене ліцензування цих захворювань.

— В одному з медичних журналів я познайомилася з вдячними відгуками ваших пацієнтів, що мали гіпертонічну хворобу й інші судинні захворювання.

— Так, метод інформотерапії Живим Словом чудово допомагає й при таких судинних захворюваннях, як інфаркт та інсульт. Проте зрозуміло, що ліпше попередити ці хвороби, ніж їх вилікувати. Скажімо, у віці після 50 років багато людей ризикують отримати інсульт.

— Чи можна самостійно побачити небезпеку, що насувається?

— Так. Не можна нехтувати такими симптомами, як запаморочення, слабкість, тимчасова втрата свідомості. Вони свідчать про порушення кровообігу головного мозку. Отож треба вживати термінових заходів для відновлення кровопостачання…

— Пане Олександре, скажіть, що робити тим людям, які мають хвороби онкологічні, шкірні, психічні? Ви ж їх не лікуєте?

— Гадаю, ці люди мусять зрозуміти, для чого прийшли на планету. Тяжкі проблеми, що виникли у них зі здоров’ям, свідчать про численні порушення, здійснені ними. Якщо їм вдасться змінити свідомість, то хвороба відступить; і вони зможуть дожити Богом даний вік не в муках, а в гармонії з оточуючим світом, з повним відновленням працездатності.

— Чому нині так багато хвороб, за які не кожен лікар береться?

— Час такий: людство стоїть перед вибором — або воно само себе ліквідує, або ж почне жити за законами Творця, спрямованими на гармонійне проживання, на творчість, єдність з усім живим. Ось погляньте на сонце. Для чого воно світить? Для того, щоб жити. Такий закон Всесвіту: будь-яка жива істота може жити лише тоді, коли вона живе задля інших, а не лише заради себе. На жаль, сьогоднішнє матеріалізоване суспільство живе задля поповнення матеріальних благ, забувши про свою місію — нести світло для інших.

— Як ви, дипломований лікар, прийшли до нетрадиційної медицини?

— Це був не простий шлях. Закінчивши Вінницький медуніверситет, я працював і невропатологом, і терапевтом, і хірургом. До 1997 року був головним лікарем районної лікарні. Та всі ці роки прагнув знайти методику, з допомогою якої вдалося б ліквідувати причину хвороби, а не лише її наслідок. Врешті-решт зрозумів, що вилікувати хронічне захворювання можна лише тоді, якщо вдасться «стерти» проблему на рівні духу… А чим можна вплинути на дух людський? Живим Словом. Впродовж декількох днів я переживав надзвичайну творчу наснагу. Тоді на папір лягли незвичайні поєднання слів. Впродовж декількох років тривала апробація методу, що дав чудові результати.

— Наведіть, будь ласка, приклад бодай однієї формули.

— Розділ другий моєї книги починається таким підзаголовком «Про гарантоване здоров’я і не лише». В тексті є такі слова:
«Слово Живе — це Світла Джерело! Струменем Світла змінюєш свою структуру. Стирається брудна обгортка — перлина Духу пломеніє! Коли вібрації Душі і духа, тіла твого Стають частиною Вищого Світлоносного Потоку — тебе потрібним визнають, часткою задуму Творця, Часткою Всесвіту Безкрайнього. Лише тоді ти маєш право бути, жити і творити!»

— Чи є у буденній мові пересічної людини живі слова?

— Я гадаю, що живими можна вважати лише ті слова, що відображають сутність Божих задумів. Це ті слова, що зцілюють дух, душу і тіло. В повсякденному житті люди користуються звичайними словами. На жаль, є серед нас багато тих, хто вживає нецензурну лексику. Ці бідолахи не розуміють, що в такий спосіб позбавляють себе права бути здоровими, адже блокують єдність з Богом…

---------------------------
В тему:

Живе Слово в демографічній стратегії Третього Гетьманату

«Машина бажань»: читання Живого Слова допомагає здавати екзамени

Живе Слово творить життя! — нова книга Олександра Філатовича

Живе Слово — нова розробка Інституту метафізичних досліджень Перехід-IV

Мова і здоров’я


 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи