Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Третина німців зізналися, що почувають себе іноземцями у власній країні

Напередодні Чемпіонату світу з футболу у Німеччині продовжуються атаки на іноземців. Інформагентство «Expatіca» повідомляє, що ще шість іноземців були поранені в серії расово вмотивованих нападів у двох німецьких містах за два тижні до початку Чемпіонату світу з футболу.

Про це повідомила поліція в п'ятницю [26 травня]. Три напади були зроблені в Берліні, де 14 чоловік були затримані після нападів на турків, ліванця, індуса та іммігранта з африканської Гвінеї.

Турок був госпіталізований із травмами, будучи побитим 4 бритоголовими, які напали на нього і 4 його друзів. Всі нападники були затримані. Поліція сказала, що 2 з них вже раніше були засуджені за напади на іноземців.

В інших випадках, травми отримав 33-літній гвінеєць, на якого напали з файером на приміській залізничній станції. В той самий час на іншій залізничній станції група молоді з 9 чоловік закидала пляшками ліванця.

У східнонімецькому місті Веймарі 3 іммігранта з Мозамбіка і Куби отримали травми, коли група ймовірно правої молоді увірвалася «приватну вечірку» і напала на чужинців. Поліція заарештувала вісім чоловіків у віці від 19 до 29 років.

В даний час у Німеччині відбувається різке збільшення нападів ультраправих, говориться в повідомленні Агентства внутрішньої безпеки ФРН, яке вийшло на цьому тижні ще до цих подій.

У повідомленні говориться, що кількість «злочинів», зроблених ультраправими, збільшилося майже на 28% торік у порівнянні з 2004, склавши 15.361 випадки. З них 958 «особливо жорстоких неонацистських нападів» - збільшилося майже на 24%.

Так на минулому тижні курд із Туреччини, який чомусь є берлінським політиком провів кілька днів у лікарні, будучи пораненим у голову пляшкою в нападі, зробленому ймовірно ультраправими.

Нагадаємо також, що минулого місяця у Потсдамі (біля Берліна) був важко поранений ефіоп при нападі, що вважається расово вмотивованим. Напад знову актуалізували розмови про «ненависть до іноземців» у Німеччині, що очікує сотні тисяч приїжджих на Чемпіонат світу з футболу, який почнеться 9 червня.

Тема була піднята колишнім офіційним представником федерального уряду Уве-Карстеном Хайе, що рекомендував людям з темним кольором шкіри уникати визначених районів колишньої Східної Німеччини біля Берліна. "У федеральній землі Бранденбург є багато середніх і маленьких міст, де я б не радив з'являтися жодній людині з темним кольором шкіри, - сказав Хайе про райони біля столиці. - Відтіля можна не повернутися живим".

Східні райони Німеччини славляться прямою дією проти чужинців. Але найбільший підйом там спостерігався в 2000 році. Тоді не проходило буквально ані дня без нападів скінхедів на осіб неєвропейського походження, розгрому їх лавочок, підпалу житла. Майже винятково об’єктами нападів бритоголових ставали нелегальні іммігранти, "гостьові робітники", студенти або туристи з небілим кольором шкіри, зрідка потраплялися під руку дипломати з країн Азії або Африки.

Також нагадаємо, що ще 21 березня 2006 р. на сторінках італійської газети «La Repubblіca» була опублікована заява одного з лідерів італійських націоналістів, що є активним правим хуліганом з числа фанатів футбольного клуба "Рома".

"Ми об'єднані. Уперше ми говоримо і плануємо всі разом з англійцями, німцями, голландцями, іспанцями, кожен з нас має ту саму мету. На чемпіонаті світу буде різанина". "Ми усі будемо в Німеччині, але там же будуть турки, алжирці і тунісці. Турки, ми їх просто не переносимо. У нашій країні їх небагато, але в Німеччині їх багато. Вони - ісламські терористи". "Ми нападемо на них Вони - вороги, що повинні бути знищені, точно так само як і поліцейські. Якщо ми вітаємо один одного на римський манер, вони саджають нас у в'язницю. Але нас тепер будуть десятки тисяч".

У Німеччині, де праві ідеї найбільш обмежені, націоналістичні настрої зростають день від дня. Відповідно до соціологічного опитування, проведеному університетом Білефельда, 66% німців вважають, що країна страждає від засилля іноземців. Майже 40% громадян ФРН упевнені, що для порятунку економіки уряд повинен почати видворяти надлишкову робочу силу, а третина німців зізналися, що почувають себе іноземцями у власній країні. В цілому, на думку соціологів, рівень ксенофобії в німецькому суспільстві виріс за останні п'ять років на 15 - 20%.

Джерело: http://white-patriot.livejournal.com/


----------------------------------------------------

В тему:

Доповідь білого доктора

За неправдиву інформацію мігрантів позбавлятимуть громадянства ФРН

Особам у шоломах вхід заборонений

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи