Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
95

“О-У-О! Україно, вперед!”

Світ:

В Києві відбулась презентація нової пісні, що може стати гімном українських футбольних вболівальників.

Футбольний Чемпіонат Світу, що неухильно наближається, вплинув на творчі особистості. В Україні майже одночасно з’явились дві пісні, кожна з яких може стати гімном українських вболівальників. В кінці квітня в ефір вийшов кліп “Україно, забивай!” гурту “Тартак”, а сьогодні презентували співововид “Україно, вперед!”. Цікаво, що обидві “команди”, що створювали потенційні футбольні гімни, не знали про роботу друг друга, тому для обох це було вельми несподівано.

У виграші залишились вболівальники – вони мають можливість вибору. А можуть на стадіонах використовувати по черзі дві гукалки: “Нам потрібен ГОЛ!” від “Тартака” або “О-У-О! Україно, вперед!” від “Mad Heads XL”.

Компанія “Київстар”, що стала Титульним спонсором національної та молодіжної збірних України з футболу, вирішила створити музичну композицію, яку могли б гукати на стадіонах українські вболівальники. Для цього запросили поета Миколу Бровченка та композитора Михайла Некрасова, а для зйомок кліпу на нову пісню - режисера Олександра Стеколенка.

Сам відеоряд кліпу вийшов гарним. Але дуже здивував підбір виконавців. Хлопці з дійсно українського гурта “Mad Heads XL” – самі активні вболівальники – виглядають в кліпі абсолютно природньо. Але навіщо було брати в кліп гламурних “дєвачек” – таку собі Альону Вінницьку (із “ВІА Гри”) та четвірку “Гавана”? Коли ці російськомовні “дєвачкі” співають українською та намагаються зобразити з себе “українських патріоток” – щось у це не віриться. На мій погляд ці “дєвачкі” виглядають у кліпі чужерідним тілом.

Сам співовид знімався на стадіоні “Динамо”, участь у ньому взяли вихованці спортивної школи “Зірка”. Кадри тренувань майбутніх “блохіних” та “шевченків”, “лужних” та “шовковських” перемежаються з документальними кадрами з ігор української збірної. І це створює справжнє відчуття надійності майбутнього нашого футболу. Є тільки один момент, який можна вважати недоліком – хоча це моя суб’єктивна думка: коли в кліпі один раз з’являється легенда українського футболу, головний тренер збірної Олег Блохін – він показаний лише зі спини. Може автори вирішили, що Блохіна у нас так добре знають, що всі спізнають і його спину?

Під час презентації автори кліпу із задоволенням відзначили, що напередодні молодіжна збірна України виграла у голландських однолітків. Це було визнано добрим знаком. Митці свою роботу зробили, молоді футболісти добре почали, тепер черга за основним складом збірної. Україно, вперед!

УКРАЇНО, ВПЕРЕД!

Слова Миколи Бровченка
Музика Михайла Некрасова

Знову футболієм!
Знову треба гол!
Нас веде надія,
Нас тримає разом футбол!

Синє-синє небо,
Жовті прапори.
Україні треба
На всі 100 потужної гри!

Приспів:
О-У-О! Україно, вперед!
О-У-О! Україно, давай!
О-У-О! Україно, вперед!
О-У-О! Перемагай!

У Європі чути
Наші голоси:
Золото здобудем,
Бо граємо завжди - що є сил!

Хай тремтить суперник,
Навіть супер-team:
Поле перевернем,
А докажем, що ми круті!

Приспів:
О-У-О! Україно, вперед!
О-У-О! Україно, давай!
О-У-О! Україно, вперед!
О-У-О! Перемагай!

Жовто-синя хвиля
По трибуні йде!
Українську силу
Усьому світу ми доведем!

Приспів:
О-У-О! Україно, вперед!
О-У-О! Україно, давай!
О-У-О! Україно, вперед!
О-У-О! Перемагай!

----------------------------------------------------

В тему:

«Київстар» футболіє разом з усією Україною

Музика трибун

Презентація найбільшої футболки в світі

Поширити цю сторінку: