Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина

Колір відбитків пальців

Світ:

Дослідження продовжують підтверджувати наявність расових відмінностей.

Ми давно знаємо, що якщо торкнутись пальцями якихось предметів, то на поверхні залишаються відбитки, за якими вас можна ідентифікувати, адже не існує двох однакових відбитків пальців. Але останні дослідження показали, що разом з відбитками ви можете залишити й дані, які допоможуть визначити вашу расу.

Британські дослідники відкрили закономірності, за якими відбитки пальців можуть нести інформацію про вік, паління, вживання наркотиків і навіть про расовий тип людини.

Команда дослідників із Лондонського Королівського Коледжу (King's College, London) під керівництвом доктора Сью Джікелса (Dr Sue Jickells) у спробі отримати більше відбитків пальців з проблемних поверхонь почала досліджувати хімічні компоненти відбитків, і як вони змінюються з часом.

Доктор Джікелс пояснює, що більшість речовини, що залишається, коли людина чогось торкнулась, складають жирові молекули або ліпіди.

“У відбитках пальців знаходиться багато ліпідів,” – каже д-р Джікелс, – “І це дає багато можливостей для досліджень.”

Особливо багато у відбитків ліпіду, що має назву “скволенс” (squalene).

Цей чинник стає важливим, якщо ми згадаємо недавні дослідження “скволенсу”.

В дослідженнях з ідентифікації раси та віку за допомогою волосся було визначено, що волосся людини покриті сумішшю з багатьох компонентів, більшість з яких виділяються сальними залозами біля коріння волосся. В їх складі – жирові кислоти, жирові спирти та інші ліпіди, такі як холестерол та скволенс.

У цих дослідженнях волосся чоловіка-азіата порівнювали з волоссям чоловіка-європеоїда. В обох випадках було знайдено жирові кислоти, але в різній кількості. Цю різницю особливо підкреслювало співвідношення сигналів конкретних жирових кислот. Найбільшу різницю давала кислота гідрокарбон скволенс (hydrocarbon squalene). Вона була сильно присутня на азійському волоссі і повністю відсутня на європейському.

В подальшому було зроблено порівняльне дослідження інших типів волосся, які виявили різницю, залежно від раси, статі та віку, що дозволяє відтворювати профіль [власника волосся].

Знаючи, що рівень виділення скволенсу дуже різниться залежно від раси або віку, ми можемо тепер узяти пробу відбитків пальців з міста злочину і отримати дані, що дозволять нам визначити колір та вік підозрюваного, навіть якщо нам не вдалось ідентифікувати його [тобто якщо в поліцейській базі даних відсутні зразки його відбитків пальців – прим. перекладача].

Ми вже знаємо, спираючись на [кількість] арештів та вироків, що непропорційно велику частку злочинів здійснюють представники окремих рас. Я відчуваю, що це наукове відкриття лише підтвердить цей факт і дозволить людям більш легко визначити небезпеки в їхніх громадах. Але проглядаючи різні ЗМІ (як он-лайн, так і оф-лайн) я не побачив прагнення донести до людей інформацію про це відкриття. То ж давайте самі використовувати цю нову інформацію і допоможемо захистити людей принаймні від зростання рівня злочинності.

Чи мультикультурна гармонія та політкоректність дійсно більш важливі, ніж громадська безпека?

The Color of Fingerprints
Francis Playfair, “National Vanguard”, 04 квітня 2006.

Переклав Володимир Щербина

----------------------------------------------------

В тему:

Злочинність має колір

Молекулярні свідки: ДНК відтворює людське обличчя

Чорні, білі – бояться чорних однаково

Чорні хлопці “потребують відокремленого навчання”...

Етногенетичні інтереси і міжрасові змішування. Нова книжка Франка Солтера в огляді Майкла Полігнано

Виявлено расові відмінності у рівні захворювання раком легень

Експертна комісія Адміністрації Харчів та Ліків дала “добро” на ліки для “чорних”

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи