Універсальна методика кількісної оцінки якості об'єктів і явищ: виробів, послуг, організацій, соціальних систем

Україна стоїть на порозі радикальної трансформації: в середовищі нинішнього українського народу народжується нова спільнота — новий український етнос. З погляду еволюції людського роду відбувається перехід до раси четвертого психоінформаційного рівня (рівня цілісності та мудрості) — раси нових аріїв.

Цей Великий Перехід, або Перехід-IV, розпочинається з невеликої групи пасіонарних особистостей, що становлять менше 1% населення. Нові арії (тобто “нові пасіонарії”) спочатку перетворюють себе, а потім стають ініціаторами і локомотивом суспільних перетворень. Для того, щоб подолати природну інерцію решти 99%, вони повинні бути на два порядки сильнішими і ефективнішими. Головним чинником конкурентної переваги нових аріїв є здатність максимально ефективно і цілеспрямовано використовувати наявні матеріальні, інтелектуальні, організаційні та часові ресурси. Ця здатність з’являється внаслідок особливого способу мислення і поведінки, який ми називаємо Арійським стилем.

— Яким критеріям має відповідати поведінка в Арійському стилі?

Становлення нової людини і нового народу відбувається в ході цілеспрямованої праці і рішучої боротьби передового способу життя з пережитками минулого. Структура цієї боротьби відповідає структурі особистості (людини малої) і народу (людини великої), яка складається з семи рівнів

Продовження у файлі Aryan_style.doc

Гравець: 
Ігор Каганець
47

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка