Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
224

Гельмут Коль назвав голокост містифікацією

Колишній канцлер Німеччини Гельмут Коль назвав “голокост” (shoah) містифікацією (hoax). Це відбувається в той час, коли в Ірані починає свою роботу “комісія з голокосту”.

Гельмут Коль, колишній консервативний канцлер, що був свідком об’єднання Німеччини, признався іранським бізнесменам, що їхній контроверсійний Президент Махмуд Ахмадінеджад правий, коли називає міфом нібито планомірне знищення шістьох мільйонів євреїв під час другої світової війни.Як повідомляє “Iran Focus”, іранська газета “Jomhouri Islami” цитує слова Коля, що він “повністю погоджується” (heartily agreed) з Ахмадінеджадом. “Те, що Ахмадінеджад каже про голокост, давно є в наших душах. Протягом років ми хотіли сказати це, але нам не вистачало мужності”.Навіть спроба розібратись з питанням голокосту є в Німеччині серйозним кримінальним злочином, як, до речі, і в більшості країн Європи, де – от іронія історії – використовуються “нацистські” методи, зокрема спалення книжок та арешт дисидентів, щоб задушити дебати або дослідження цього питання, на яке накладено табу.Повідомлення про висловлювання Коля з’явилось у той час, коли Іран готується до початку конференції “Голокост: міф чи реальність?” в Тегерані. Особливістю конференції є те, що експерти зі всього світу будуть обговорювати дивні “дірки” в офіційній догмі голокосту, а також політичне використання цього сумнівного явища.Тим часом сайт іранських карикатуристів веде своєрідний “карикатурний джихад” і використовує свободу слова для публікації карикатур, що ставлять голокост під сумнів.

Does Helmut Kohl Agree with Ahmadinejad?
(Гельмут Коль погоджується з Ахмадінеджадом?)

“National Vanguard”, 6 березня 2006.Переклав Володимир Щербина

----------------------------------------------------В тему:Голокосту не було – вважає президент ІрануЭрнст Цундел. Шесть миллионов - потеряны и найденыПрезидент Ірану запропонував перенести Ізраїль до ЄвропиІран направить експертів у концтабориІран підозрює іудеїв в нацьковуванні мусульман на європейцівОко за око ?Перший скандал навколо конкурсу карикатур

Підписуюсь на новини
В тему: 
Поширити цю сторінку: