Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

СОНЯЧНА МЕРЕЖА: Суспільний проект

Ми сформуємо наш український, чистий інформаційний простір, тим самим припинимо торгівлю інформаційною отрутою і панування в ньому окупантів.
Хто ж волею Господа морок знанням переможе,
на того зійде, наче сонце, просвітлення Боже


Сьогодні в нас є два шляхи. Перший — вже звичний і проторований: далі спрямовувати свою енергію на критику всіх наших «негараздів», продовжувати їх виявляти, плекати і викохувати. Тим самим розписатись у власній безпорадності та безсиллі, зняти з себе відповідальність за те, що відбувається в країні, в наших головах, серцях і душах, і перекласти її на державних мужів, Верховну Раду, Уряд і Президента, на Москву, США, сіоністів чи ще когось. Очікувати чергових виборів, чергової ротації владної верхівки і надіятися, що впаде на нас манна небесна, з’явиться черговий «месія» і все владнає. Так легше. Так робимо вже 14 років. І “маємо те, що маємо” — результат. Але чи влаштовує він нас?

І є другий шлях — для сильних духом і готових до дії. Перестати порпатись у лайні, вишукуючи в ньому ще більше лайно! Підняти голову догори і побачити зоряне небо. Припинити недолугу боротьбу «проти» і почати боротьбу «за», скерувати всю свою енергію, весь наш безмежний творчий потенціал на створення СВОГО: власної функціональної інформаційної структури — СОНЯЧНОЇ МЕРЕЖІ, в якій зможемо легко, швидко й ефективно поширювати наше Живе Слово, нові конструктивні, творчі ідеї, різноманітний якісний національний інтелектуально-духовний освітній та технологічний продукт і отримувати миттєвий зворотній зв’язок.

Об’єднавшись разом у цій Мережі, постійно її розширюючи, запрошуючи все нових і нових учасників, ми сформуємо наш український, чистий інформаційний простір, тим самим припинимо торгівлю інформаційною отрутою і панування в ньому окупантів. Таким чином, ми створимо в Україні простір взаєморозуміння і любові, відчуємо себе великими українцями, станемо єдиною великою Нацією, справжніми господарями на своїй землі.

Першою ластівкою у цій справі стала дивовижна книга, поширення якої започатковує формування Всеукраїнської національної інформаційної мережі — СОНЯЧНОЇ МЕРЕЖІ — «ПШЕНИЦЯ БЕЗ КУКОЛЮ. Хрестове Євангеліє без вставок і спотворень»

Схема організації Сонячної Мережі
— у файлі s-net.doc

----------------------------------
В тему:

У Галілеї неподалік міста Мегідо віднайшли арійський хрестиянський храм

Нова книга І. Каганця «ПШЕНИЦЯ БЕЗ КУКОЛЮ. Хрестове Євангеліє без вставок і спотворень»

Сонячна Революція

Від газової кризи до Третього Гетьманату

2006: Рік Сонячного Переходу


В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Павло Свищ.
0
Ще не підтримано

Книга чудова.
Ідея MLM піраміди ІМХО дискредитує книгу

Суть в тому, щоб робити світ кращим, а близьких людей - щасливішими )

Коментарі

Зображення користувача Павло Свищ.
0
Ще не підтримано

Книга чудова.
Ідея MLM піраміди ІМХО дискредитує книгу

Суть в тому, щоб робити світ кращим, а близьких людей - щасливішими )