Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 11
  • Переглядів: 12

Підводні дослідники знайшли нові докази Великого потопу

Світ:

Перші докази того, що люди жили на території, що зараз покрита водами Чорного моря і яка, можливо, були затоплена Біблійним потопом, були знайдені дослідниками. Серед знахідок, що добре збереглися, були дерев’яні колоди, дерев’яні гілки і кам’яні знаряддя.
Про це повідомив головний дослідник Роберт Белард (Robert Ballard) ще зі свого корабля, який стояв на північному узбережжі Туреччини західніше від Синопа. Фредерік Гіберт, вчений з університету Пенсильванії, який був головним археологом експедиції, сказав, що це відкриття “представляє перший конкретний доказ заселення узбережжя Чорного моря перед потопом”.
“Це відкриття великої ваги, що розпочне процес переписування історії культур, які існували на цій ключовій території — між Європою, Азією і давнім Середнім Сходом”, — сказав Гіберт. Залишки людського проживання були знайдені на більше ніж 300-футовій глибині води на території близько 12 миль від північного узбережжя Туреччини.

Від прісноводного озера до соленого моря

Багато давніх культур Середнього Сходу мають легенди Великого потопу, включаючи історію Ноя в Біблії. Дослідники Колумбійського університету Вільям Раян (William Ryan) і Волтер Пітман (Walter Pittman) розмірковували в своїй книжці “Ноєв потоп”, яка вийшла в 1997 році, про те, як після танення Європейських льодовиків близько 7000 років тому Середземне море влилося в мале прісноводне озеро і створило Чорне море.

Минулого року Белард (Ballard) знайшов вказівки на давню берегову лінію, віддалену на кілька миль від сучасного узбережжя Чорного моря. Нове відкриття доводить те, що колись люди жили в тому затопленому нині регіоні. Белард казав, що він вивчив ракушки (черепашки) знайдені вздовж давньої берегової лінії і знайшов два типи. Одна група представляє собою тип прісноводних ракушок, в той час, як другий тип — раковини молюсків солоної води.

Раковинам молюсків з солоної води — 6500 років, а всім прісноводним ракушкам — 7 тис. років і більше. “Отже ми знаємо, що була раптова і драматична зміна прісноводного озера на солене море 7 тис. років тому. І ми знаємо, що в результаті того потопу величезна територія землі пішла під воду. А тепер ми знаємо, що та земля була заселена людьми. Чого ми не знаємо, так це того, що то були за люди і наскільки великими були їхні поселення”, — сказав він.

Будівлі, що знайдені в затопленій долині

Використовуючи підводні кораблі на дистанційному управлінні з камерами, Белард визначив місце розташування долин колишніх річок під водою моря. В долині була зруйнована будівля, залишки якої включають дерев’яні колоди, що були оброблені вручну.

Як зазначив Белард, цілком очевидно, що споруда була збудована людьми і була характерною для кам’яного віку. Подібні конструкції будували 7 тис. років тому на території теперішньої Туреччини. В цій будівлі було кам’яне долото і два інших кам’яних робочих інструменти з дірочками, просвердленими в них.
Відкриття було зроблено в територіальних водах Туреччини, а представник управління пам’яток і музеїв Туреччини був присутнім на дослідницькому кораблі.
Белард відомий тим, що він знайшов залишки кораблів Титанік, Бісмарк і Йорктаун. Його експедиція фінансувалася Національним географічним товариством, яке планує книгу і телепрограму на основі Белардових досліджень Чорного моря.

Джерело: CNN.com.nature


Коментар НО:

На жаль, ще не було комплексних досліджень дна Чорного моря на півночі, тобто в територіальних водах України. Очевидно, що подібні поселення могли існувати навколо всього тодішнього Понтійського озера, північніше якого знаходилась Борія — країна перших європейців (кроманьйонців), расотворчий казан і свята земля Білої раси.

Після затоплення Борії у 55 ст. до н. е. її стали називати Атлантидою (від альт-ланд — стара земля), а північніше — на території сучасної України — була створена вища цивілізація, відома під назвою УперБорія (Гіперборія), що значить Вища Борія. Матеріальними залишками Гіперборії є Трипільська археологічна культура, перші артефакти якої сягають якраз 55 ст. до н. е. З цього ж часу ведеться українська хронологія «від сотворення світу», тобто від 5508 р. до н. е.

----------------------------------------
В тему:

Нова книга Ігоря Каганця “Арійський стандарт”

Текст книги “Арійський стандарт” (без ілюстрацій) – 971 Кб

Згадай себе!

Гіперборійські традиції українців

Трипільські витоки містобудівних традицій у давніх слов’ян

Сенсаційне відкриття зробили археологи із Запоріжжя

Марш титанів: історія Білої раси

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи