Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Партія Білого Народу створюється у Неваді

15 липня невадські члени National Vanguard представили державному секретареві Невади папери, необхідні для створення Партії Білого Народу.
Це лише перший крок у процесі побудови реальної політичної сили для білих і роботи для досягнення мети білого життєвого простору та суспільства, яке колись незабаром буде підтримувати нашу расу, а не знищувати її.

Телеграфні агенції подали цю новину про формування партії разом з вимогою одного єврейського юриста, що ховається в ACLU, що партію треба зобов’язати приймати в свої лави небілих. Ось пресове повідомлення:


«В Неваді намагаються створити нову політичну групу під назвою Партія Білого Народу, чиє завдання – боротись проти “позитивних дій” та інших урядових програм, які допомагають меншинам. В п’ятницю організація подала необхідні документи до офісу державного секретаря в Carson City; це перший крок до того, щоб мати свого кандидата на виборах 2006 року.

Республіканська та Демократична партії “потурають меншинам”, - каже Майкл О’Саліван (Michael O'Sullivan), голова партії, що не буде дозволяти вступ євреям та меншинам. Він очікує лавину критики, але каже, що політики догоджають чорним, латиносам, геям та іншим меншинам.

Ален Ліхтенштейн (Allen Lichtenstein) – консультант ACLU в Неваді. Він каже, що у створенні політичної партії немає нічого незаконного, але федеральне законодавство та закон штату забороняють недопущення до партії меншин та євреїв.

Вона не збирається літати [тобто “відриватись від реальності” - ВЩ] – каже Ліхтенштейн, - Вона повинна бути відкритою для всіх виборців.

Партія Білого Народу,
- каже Ліхтенштейн, - має право сповідувати те, що бажає. Але вона не має права на дискримінацію людей шляхом неприйому їх до лав партії.

В статуті партії записано: “Ми, як представники білої раси, цим проголошуємо, що всі політичні дії та рішення повинні розглядатись на предмет чи добре це для нас – не євреїв, людей чистого європеоїдного походження. В кожному випадку кожне рішення повинне бути розглянуто на предмет: “Чи добре це для білої раси?”.

Щоб зареєструвати політичну партію (тобто внести її до бюлетенів на виборах - ВЩ), організація мусить зібрати 7914 підписів, або 1 відсоток від числа тих, хто голосував у трьох виборчих округах на виборах 2004 року. Підписи мають бути представлені до 11 серпня 2006 року. До керівництва партії входять: голова О’Саліван, секретар Дуан Вік (Duane Vick) та скарбник Девід Томсон (David Thomson). Всі із Лас-Вегасу.

Одна з вимог партії – примусити компанії, що виводять робочі місця за межі США, сплачувати своїм робочим принаймні мінімальну зарплату. О’Саліван каже, що це примусить фірми повернути робочі місця до країни та покращити економіку.

Ліхтенштейн каже, що якщо О’Саліван та його група хочуть допомогти білій расі, “треба допомогти країні та громадянам створити мутьти-етнічне суспільство та залишити в минулому забобони”. Але Ліхтенштейн також говорить, що він буде захищати право партії на існування – якщо вона не буде дискримінувати небілих та євреїв шляхом недопущення їх у члени партії.

О’Саліван каже, що партія бажає мати “відверто расистську назву, щоб у кабінках для голосування люди, які не мали можливості познайомитись з нами, знали за що ми виступаємо”.

“Так, як це відбувається з Партією Зелених,” – каже він.»


В деяких повідомленнях О’Салівана помилково називають членом залишків Національного Альянсу в Гілсборо (Hillsboro, WV), який втратив багатьох членів після того, як більшість активістів та місцеве відділення реорганізувались в National Vanguard на початку цього року. Помилка виникла через те, що була серія статей про активність О’Салівана та його спільників у Неваді – в тому числі й про біг-борди – ще до реорганізації. Сьогодні National Vanguard – провідна про-біла організація в Північній Америці.


White People's Party Forms in Nevada
“National Vanguard ”, 20 липня 2005.

Переклав Володимир Щербина

------------------------------------
В тему:


Кандидат на пост Президента Рон Пол вважає, що США рухаються до фашизму

Справжня Народна Самооборона. Досвід американської демократії
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи