Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
17

Губернатор Рівненщини перевдягне чиновників у вишиванки

Рівненський губернатор Василь Червоній хоче, аби чиновники носили вишиванки та національний одяг.

Він запевняє, що нікого примушувати не збирається, лише наполегливо радить кожному виховувати патріотичний дух та любов і повагу до національних традицій.

Кулуарами адміністрації ширяться чутки, що вишиванки стануть обов’язковими. Сам губернатор подає підлеглим приклад. На роботу з’являється лише у вишитій сорочці. А хол перед своєю приймальнею вже перетворив на невеличкий музей українського мистецтва.

Вишиванки в холі перед приймальнею голови Рівненської облдержадміністрації – музейні експонати. Так само, як глечики, посуд та старовинні книги. Перетворити хол на музей, каже пан Червоній, його спонукало побажання Президента Ющенка.

Василь Червоній, голова Рівненської облдержадміністрації:
Що стосується моєї приймальні та кабінету, то це моє особисте бажання, яке співпадає з бажанням Президента України Віктора Ющенка, який також радить українським чиновникам оформляти свої кабінети в українському стилі, щоб кожен, хто зайшов, бачив, що тут працює український чиновник.

У самій приймальні керівника області – портрет першого керівника УПА Тараса Бульби-Боровця, письменника Уласа Самчука та мапа Волині.

Василь Червоній поки не знає, чи звершив такі перетворення на власному робочому місці хтось з його колег в інших областях. Тому сподівається, що Рівненщина – в передовиках.

Втілити задумане голові рівненської адміністрації допомогла його рідна Українська народна партія. Саме за її кошт і зробили ремонт.

Щоправда, у скільки він обійшовся, голова обласної організації цієї партії нардеп Сергій Олексіюк говорити відмовився.
 

Василь ЧервонійОформлення в українському стилі холу власної приймальні - не останнє ноу-хау губернатора Рівненщини. Подейкують, що Василь Червоній не проти запровадити в адміністрації новий дрес-код. Тобто перевдягнути держслужбовців у вишиванки.

Сам Червоній переконує, що примушувати когось вдягати вишивану сорочку не збирається, але подібну ініціативу схвалює. Поки що на роботу в адміністрацію у національному вбрані ходять одиниці, і ті лише на свята.

Недорога вишиванка коштує сто п’ятдесят гривень. Більш вишукана – до 350-ти. Для пересічного рівненського держслужбовця – це досить дорого. Тому, наскільки швидко в держустановах відреагують на побажання голови обласної державної адміністрації Василя Червонія, наразі невідомо.

----------------------------------------------------

В тему:

Проект Сенсар: мова, одяг, Лінукс

Україні – українську моду!

Модна тенденція

Kyiv Fashion 2005

Kyiv fashion 2004

Нова арійська культура: естетика, стиль, дизайн