Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина

Чорні хлопці “потребують відокремленого навчання”...

Світ:

Так вважає голова британський Комісії Расового Рівноправ’я.

Чорні хлопці можливо повинні навчатись в класах окремо від їх білих ровесників – це допоможе їм краще вчитися в школі. Тревор Філліпс (Trevor Phillips), голова Комісії Расового Рівноправ’я (Commission for Racial Equality) вважає, що необхідно піти на такий радикальний крок, тому що багато чорних підлітків не можуть отримати хороший сертифікат GCSE (General Certificate of Secondary Education) про середню освіту.

Про це пан Філліпс заявив в програмі “Inside Out” на телеканалі Бі-Бі-Сі (сьогодні буде її трансляція о 07-30 за лондонським часом).

На думку пана Філліпса багато чорних підлітків страждають через те, що виховані в культурі, де не є престижним бути розумним. Тому в школі вони потерпають через брак самоповаги та відсутність гарних моделей поведінки.

“Якщо єдиний спосіб проломити стіну соціальних установок, що оточує чорних хлопців, це вчити їх окремо, то ми повинні бути готові до цього.

Пан Філліпс посилається на позитивний досвід школи Сент Луис в США, де на вимогу професора Стана Мімса (Stan Mimms) чорних хлопчиків вчать в окремих класах.

Позиція такого високопоставленого чиновника, що опікується расовими проблемами, вже викликала бурну реакцію в освітянських колах Великобританії. Сьогоднішній випуск “The Times” поміщає статтю “Segregation could help black pupils, says race chief” (Сегрегація може допомогти чорним учням, вважає начальник по расам). У статті наводяться дані по успішності в англійських школах різних груп учнів – чорних африканців, чорних карібців тощо, а також що думають з приводу можливої сегрегації різні авторитетні британці.

Повністю текст статті можна прочитати тут:
Segregation could help black pupils, says race chief

----------------------------------------------------

В тему:

Інтелект, раси, спадковість

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи