Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Чорні хлопці “потребують відокремленого навчання”...

Світ:

Так вважає голова британський Комісії Расового Рівноправ’я.

Чорні хлопці можливо повинні навчатись в класах окремо від їх білих ровесників – це допоможе їм краще вчитися в школі. Тревор Філліпс (Trevor Phillips), голова Комісії Расового Рівноправ’я (Commission for Racial Equality) вважає, що необхідно піти на такий радикальний крок, тому що багато чорних підлітків не можуть отримати хороший сертифікат GCSE (General Certificate of Secondary Education) про середню освіту.

Про це пан Філліпс заявив в програмі “Inside Out” на телеканалі Бі-Бі-Сі (сьогодні буде її трансляція о 07-30 за лондонським часом).

На думку пана Філліпса багато чорних підлітків страждають через те, що виховані в культурі, де не є престижним бути розумним. Тому в школі вони потерпають через брак самоповаги та відсутність гарних моделей поведінки.

“Якщо єдиний спосіб проломити стіну соціальних установок, що оточує чорних хлопців, це вчити їх окремо, то ми повинні бути готові до цього.

Пан Філліпс посилається на позитивний досвід школи Сент Луис в США, де на вимогу професора Стана Мімса (Stan Mimms) чорних хлопчиків вчать в окремих класах.

Позиція такого високопоставленого чиновника, що опікується расовими проблемами, вже викликала бурну реакцію в освітянських колах Великобританії. Сьогоднішній випуск “The Times” поміщає статтю “Segregation could help black pupils, says race chief” (Сегрегація може допомогти чорним учням, вважає начальник по расам). У статті наводяться дані по успішності в англійських школах різних груп учнів – чорних африканців, чорних карібців тощо, а також що думають з приводу можливої сегрегації різні авторитетні британці.

Повністю текст статті можна прочитати тут:
Segregation could help black pupils, says race chief


----------------------------------------------------

В тему:

Інтелект, раси, спадковість

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи