Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Телевізійний простір. Тепер ось Могілевич

Категорія:

Інвестором каналу "К1", який почне виходити в травні 2005 року, є Дмитро Фірташ. "Основним інвестором каналу є Фірташ Дмитро Васильович - власник баскетбольного клубу "Київ", - сказала в інтерв'ю "Телекритиці" генпродюсер каналу "К1" Ганна Безлюдна. Згідно з публікаціями у пресі, Дмитро Фірташ є керівником Highrock Properties Ltd., філії компанії Highrock Holdings Ltd – власником якої, як кажуть, є Семен Могілевич. Як відомо, Семен Могілевич перебуває в міжнародному розшуку за запитом ФБР.
Також сайт "Обком" повідомляє, що Фірташ є представником у Туркменістані, Узбекистані й Казахстані компанії EURAL TG, яку також неодноразово пов'язували з ім'ям Могілевича.

Кілька років тому фірма EURAL TG, зареєстрована в угорському селі зі статутним капіталом 12 тисяч доларів, стала оператором поставок туркменського газу в Україну.

В інтерв'ю "Телекритиці" генпродюсер "К1" Безлюдного повідомила, що канал планує покривати всю Україну.

"На початок ефіру, крім Києва, ми будемо присутні у кабельних мережах України (якщо я не помиляюся, це десь близько 9 млн. глядачів) і зараз підписуються договори з регіональними телекомпаніями. Тобто, у принципі, ми будемо присутні у всіх великих містах", - сказала Безлюдна. Українська правда

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи