Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 79
  • Переглядів: 79

Чергова атака російської нафтобази, пожежа в цеху головного заводу корпорації «КамАЗ» і вибухи в Криму

Категорія:

У ніч проти 28 квітня на мисі Тарханкут в Криму пролунали вибухи. Ціллю атак, імовірно, були російські підрозділи та системи ППО. А у Набережних Чєлнах, Татарстан, сьогодні палає складальний цех головного заводу корпорації «КамАЗ», який є основним постачальником автотранспорту для армії РФ.

24031603.jpg

Ілюстративне фото

Z-канали повідомляють про удар ракетами ATACMS по підрозділах ППО, розміщених на мисі Тарханкут в окупованому Криму, пише Telegram-канал "Протесты в мире".

Також вночі українські дрони атакували нафтобазу «Калуганафтопродукт» в Калузі. Як кажуть кацапи, внаслідок падіння двох БПЛА стався вибух цистерни з бензином об'ємом майже 700 кубічних метрів. А у Набережних Чєлнах, Татарстан, сьогодні палає  складальний цех головного заводу корпорації «КамАЗ», пише Telegram-канал "Збройні Сили України. Війна з окупантами".

Завод є основним постачальником автотранспорту для армії РФ.

Нагадаємо, 17 квітня Україна завдала удару по аеродрому у Джанкої, було знищено склад ракет "Циркон" та "С-300" і близько 30 військових армії окупанта.

Наші інтереси: 

Потрібно прогнати ворога з Криму, і війна кардинально зміниться на нашу користь.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи