Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Міноборони Великої Британії заявило, що Росія втретє з 2014 року змінила підхід до війни в Україні

Категорія:

Росія більше не планує захоплювати нові території, але хоче виснажити Українську армію. Російське керівництво, ймовірно, проводить довгострокову операцію, вважаючи, що переваги Росії в населенні та ресурсах зрештою виснажать Україну.

Про це пише міністерство оборони Великої Британії.

"З 2014 року стратегічна мета Росії в Україні, ймовірно, була незмінною – контролювати свого сусіда. Протягом 2014-2021 років вона домагалася цієї мети шляхом підривної діяльності, розпалювання неоголошеної війни на Донбасі та анексії Криму. 24 лютого 2022 року Росія спробувала новий підхід і почала повномасштабне вторгнення, намагаючись захопити всю країну та скинути її уряд. До квітня 2022 року Росія зрозуміла, що це не вдалося, і зосередилася на розширенні та формалізації свого панування над Донбасом і півднем", – йдеться в повідомленні.

Британські військові кажуть: прогрес виявився повільним і «надзвичайно дорого» коштував Росії.

"Останніми тижнями Росія, ймовірно, знову змінила свій підхід. Тепер її кампанія, швидше за все, спрямована на виснаження Української армії, а не на захоплення значних нових територій. Російське керівництво, ймовірно, проводить довгострокову операцію, вважаючи, що переваги Росії в населенні та ресурсах зрештою виснажать Україну", – повідомляє Британське міноборони.

Наші інтереси: 

Бути готовими до тривалої війни. А поки вона триває, проводити необхідні зміни всередині України. Війна в Україні завершиться тоді, коли буде досягнута її мета.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи